עבור לתוכן

רישיון נהיגה

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול zYx #D10S
  • עדי
  • 242
  • 1.1k הודעות
לפני 2 דקות DeadPool אמר:

מסכים איתו, וכן גם מה אכפת לך, זה תופס על שניהם!

לא כזה אכפת לי פשוט כל שיעור זה 200 שקל וזה די לא צחוק שאתה משיג את הכסף לבד, נכון שזה תופס על שניהם אבל מן הסתם שידני ייקח לי 5-10 שיעורים יותר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

DeadPool
  • DeadPool
  • 29
  • 368 הודעות
לפני 4 דקות ZYX אמר:

לא כזה אכפת לי פשוט כל שיעור זה 200 שקל וזה די לא צחוק שאתה משיג את הכסף לבד, נכון שזה תופס על שניהם אבל מן הסתם שידני ייקח לי 5-10 שיעורים יותר

לא יודע איפה עולה לך 200 אבל אצלי עלה 120

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות
לפני 10 דקות ZYX אמר:

דבר ראשון זה מאוד יקר, אצלי כל שיעור עלה 110 שקל.

דבר שני, לא בהכרח. אני ניגשתי אחרי 28 שיעורים, כמו שצריך. והאמת? כבר בשיעור 16 ידעתי להשתמש בקלאץ בצורה טובה מאוד (יחסית לנהג חדש) ומאז כל מה שנשאר לך זה לעבור על התשומת לב שלך למראות ולסביבה. על זה בתכלס מתבסס הטסט שלך. הטסטרים יודעים שאתה לא תנהג בטסט כמו פאול ווקר (ז"ל), המטרה בטסט זה לבחון את הראייה המרחבית שלך, לראות אם אתה שם לב לבעיות שצצות במהלך הדרך, לראות אם אתה שם לב לתנועת הרכבים ולהולכי הרגל, לראות אם אתה מסוגל להימנע מסכנות.

זה ברור מאליו שאתה לא תהייה נהג מושלם בטסט, אתה סך הכל למדת שיעורי נהיגה, אתה תשתפשף מבחינת הנהיגה בעתיד כבר אחרי המלווה/שתסע לבד. המטרה כולה היא לבדוק את העירנות שלך בכביש ואת הראייה המרחבית, כמו שכבר ציינתי.

שוב, לדעתי כדאי ללכת על ידני, ושוב אאחל לך בהצלחה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול zYx #D10S
  • עדי
  • 242
  • 1.1k הודעות
לפני 20 דקות ijo אמר:

דבר ראשון זה מאוד יקר, אצלי כל שיעור עלה 110 שקל.

דבר שני, לא בהכרח. אני ניגשתי אחרי 28 שיעורים, כמו שצריך. והאמת? כבר בשיעור 16 ידעתי להשתמש בקלאץ בצורה טובה מאוד (יחסית לנהג חדש) ומאז כל מה שנשאר לך זה לעבור על התשומת לב שלך למראות ולסביבה. על זה בתכלס מתבסס הטסט שלך. הטסטרים יודעים שאתה לא תנהג בטסט כמו פאול ווקר (ז"ל), המטרה בטסט זה לבחון את הראייה המרחבית שלך, לראות אם אתה שם לב לבעיות שצצות במהלך הדרך, לראות אם אתה שם לב לתנועת הרכבים ולהולכי הרגל, לראות אם אתה מסוגל להימנע מסכנות.

זה ברור מאליו שאתה לא תהייה נהג מושלם בטסט, אתה סך הכל למדת שיעורי נהיגה, אתה תשתפשף מבחינת הנהיגה בעתיד כבר אחרי המלווה/שתסע לבד. המטרה כולה היא לבדוק את העירנות שלך בכביש ואת הראייה המרחבית, כמו שכבר ציינתי.

שוב, לדעתי כדאי ללכת על ידני, ושוב אאחל לך בהצלחה.

לפני 29 דקות DeadPool אמר:

לא יודע איפה עולה לך 200 אבל אצלי עלה 120

עשיתם 120-140 לארבעים דקות, אני עושה 200 לשעה. צריך 19 שיעורים של שעה או 28 של 40 דקות

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
DeadPool
  • DeadPool
  • 29
  • 368 הודעות
לפני 23 דקות ZYX אמר:

עשיתם 120-140 לארבעים דקות, אני עושה 200 לשעה. צריך 19 שיעורים של שעה או 28 של 40 דקות

אם זו כבר התלבטות כלכלית אז ההחלטה בידייך ולא בידי אף אחד אחר

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

מנהלי הפורום