עבור לתוכן

מה דעתכם?  

20 הצבעות

1. 1. מה שעשינו בסוף לדעתכם היה נכון? (מוזמנים להביע את דעתכם למה היינו יכולים לעשות בתגובות של הפוסט)

• כן, עשיתם מעשה נכון
      15
    • לא, לא עשיתם מעשה נכון (תסבירו למה בתגובות)
      5

ההרגשה של הדחקה

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Allison
  • שחר
  • 582
  • 2.4k הודעות

שמעו כל מי שכתב מעלי אין לכם מושג איזה כיתה הוא מבחינתכם הוא יכול להיות גם כיתה י עכשיו וזה אומר שיש לו עוד שנתיים עם החבר'ה האלה.. אתה לא פותר את הבעיה מהשורש אלה בורח ממנה זה שיעור שאני למדתי על בשרי בשבוע שעבר, לחפש אנשים אחרים בסוף שנה.. לא משנה איזה.. (אלה אם זה אחרי כיתה ו' או יב') זה לא בלתי אפשרי אבל זה לא קל כמו שכולם פה כותבים.. מה זה "פשוט תמצא אנשים שאכפת להם ממך" אתם קוראים מה שאתם כותבים עכשיו??? מה הוא אליס בארץ הפלאות? יאללה רוצה ניהיה חברים ושיהיה לנו אכפת אחד מהשני? לא זה ממש לא עובד ככה חברים... Life Sucks ואתה צריך להתמודד עם החרא שהחיים שולחים עליך, עכשיו אני לא אומר לך לחזור ולהתרפס בפני החבורה הזאת אבל פשוט אין מצב שכולם שם שונאים אותך תפוס שם איזה 1/2 דבר איתם אחד על אחד תסביר להם מה הבעיה פה ואם גם זה לא עובד אז אתה כבר נמצא בבעיה.. פשוט תעביר את השנים נשארו לך עם הילדה הזאת האמת שזה לא רעיון רע בכלל ?, בסופו של יום אתה תסיים יב' אני מבטיח לך שאתה לא תראה, תשמע או תדבר עם האנשים האלה יותר בחיים שלך. מקווה שיחלחל לכל מי שקורה את זה משהו לראש.. ובאמת חלאס עם כל ה "תמצא חברים חדשים" כי זה ממש לא עובד ככה..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 3
הצג חתימה
Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות
(נערך)

שמע אני אגיד לך שאתם מתנהגים כמו בנות בכיתה ג (סליחה אם אני מעליב מישהו).

בוא אני אגיד לך מה ריב יכול להיות מכות כמה שתרצה דם והכל אבל חברים אמיתיים ישלימו תמיד יום יומיים אחרי זה , אם אתה רוצה להמשיך לסחוב את החרא הזה שהולך בינכם תמשיך אבל זה לא ילך טוב עדיף שבאמת תתחיל להסתובב עם אנשים אחרים.

שמע תאכלס מה שיכול לקרב אתכם שוב זה שתריבו מכות, נכון שזה נשמע מוזר אבל ככה אתם תשחררו את כל מה שיש לכם בינכם אז תבחר לבד מה אתה מעדיף אם הם שווים את המאמץ הזה.

ושמע מסיבות עוד יהיו לך מליון פעם זה לא העיקר

נערך על ידי De1ux
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
(נערך)

הם פוגעים בך? הם עושים לך דווקא סליחה שאני אומר את זה הם לא חברים שלך.

??@ItsYotam 5 אנשים זאת לא מסיבה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח סליחה סליחה 

??????? יאוו הם הרגו אותי בחלק הזה

אבל בכללי אל תדבר איתם נכון אתה יכול להיות חבר שלהם זה שזאת הדעה שלי אין בעיה אבל חברים לא אמורים לפגוע אחד בשני אלה לעזור להם ולדבר איתם על מה שמפריע להם לא לתת להם תירוצים של ילדי שוק אבל אני אומר לך כך. מה שנראלי שעדיף שתדבר עם "ל" גם לי נראה שהיא באותו מצב כמוך ועדיף שדבר איתה ותמצאו שניכם דרך שתרצו בה וגם למה שלא תהיו חברים? שווה את זה. 

אם תרצה שיחה בדיסקורד או בטיימספיק אני פנוי להקשיב לך אוהב אותך גבר ומקווה שתצליח

עריכה:

ציטוט

דברים של @Allison 

שמעו כל מי שכתב מעלי אין לכם מושג איזה כיתה הוא מבחינתכם הוא יכול להיות גם כיתה י עכשיו וזה אומר שיש לו עוד שנתיים עם החבר'ה האלה.. אתה לא פותר את הבעיה מהשורש אלה בורח ממנה זה שיעור שאני למדתי על בשרי בשבוע שעבר, לחפש אנשים אחרים בסוף שנה.. לא משנה איזה.. (אלה אם זה אחרי כיתה ו' או יב') זה לא בלתי אפשרי אבל זה לא קל כמו שכולם פה כותבים.. מה זה "פשוט תמצא אנשים שאכפת להם ממך" אתם קוראים מה שאתם כותבים עכשיו??? מה הוא אליס בארץ הפלאות? יאללה רוצה ניהיה חברים ושיהיה לנו אכפת אחד מהשני? לא זה ממש לא עובד ככה חברים... Life Sucks ואתה צריך להתמודד עם החרא שהחיים שולחים עליך, עכשיו אני לא אומר לך לחזור ולהתרפס בפני החבורה הזאת אבל פשוט אין מצב שכולם שם שונאים אותך תפוס שם איזה 1/2 דבר איתם אחד על אחד תסביר להם מה הבעיה פה ואם גם זה לא עובד אז אתה כבר נמצא בבעיה.. פשוט תעביר את השנים נשארו לך עם הילדה הזאת האמת שזה לא רעיון רע בכלל ?, בסופו של יום אתה תסיים יב' אני מבטיח לך שאתה לא תראה, תשמע או תדבר עם האנשים האלה יותר בחיים שלך. מקווה שיחלחל לכל מי שקורה את זה משהו לראש.. ובאמת חלאס עם כל ה "תמצא חברים חדשים" כי זה ממש לא עובד ככה..

אוהב אותך! ואתה צודק לגמרי 

נערך על ידי NadavOhana
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר