עבור לתוכן

למה?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

My Name Is Jeff
  • אריאל
  • 23
  • 234 הודעות
לפני 3 שעות DJ PUTIN אמר:

יש פה כמה בעיות וכמה דברים שסתם מתלוננים עליהם לדוגמה : מלפני שנה היינו משחקים על איחסון לא מישראל והכול היה פיקס ועכשיו שחזרנו לאיחסון בחול כולם מתלוננים על זה. למרות שכמו שאמרו שאין כול כך הבדל בפינג בין 10 ל 60 בקונטר ובקושי התלוננו עוד באיחסון הקודם. (איחסון של חול)
בעניין השחקנים זה שסיאס עכשיו בחינם זה רע מאשר טוב לשחקנים. רוב השחקנים שמשחקים בחינם הם "ציטרים" למי שעדיין לא תפס את זה שזה רע לשרתים שיש הרבה סקריפטרים הימבוטרים וואלק ועוד לגבי השחקנים הרגילים. בדרך כלל שהשרתים לא בישראל זה לא יראה אותנו ב search כנראה מעכשיו נצטרך להיכנס דרך ip במקום שיראו אותנו בטבלה מה שגורם לנחיתה בשחקנים.
לגבי הביהופ כן הפינג משנה כול מאיית שנייה ופנייה זה משנה. משנה עד כידי כך? לא זה לא משהו שבגללו צריכים להישאר באיחסון בישראל.
אחרי הכול זה החלטה של מי שמשלם על השרתים ואנשים צריכים להבין. אתם משלמים על השרתים? אתם תורמים בדרך כולשאית שאתם דורשים "בכוח" את השרתים הזאת? אחרי הכול זה לא החלטה שלכם וזאת החלטה של המנהלים הבחירים. אני לא רואה סיבה להתלונן כול עוד אתם יכולים לשחק בשרת בלי שם פגמים ובלי קריסות אין לכם סיבה להתלונן.

אתה אומר שלא התלוננו.אז אם לא התלוננו,למה החזירו את השרתים לישראל?

אני הייתי פה כשעברו אחסון פעם קודמת ואני יכול להבטיח לך שיותר מחצי אם לא יותר התלוננו על האחסון.

וכשאתה אומר שמי שמשלם מחליט אתה לגמרי צודק,אבל אנחנו בתור שחקנים בקהילה אומרים ל"מי שמשלם" מה הבעיות ומה צריך לתקן.אף אחד לא כופה עליהם לשנות אחסון.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
ella
  • ella
  • 326
  • 1k הודעות
(נערך)
לפני 11 שעות My Name Is Jeff אמר:

אתה אומר שלא התלוננו.אז אם לא התלוננו,למה החזירו את השרתים לישראל?

אני הייתי פה כשעברו אחסון פעם קודמת ואני יכול להבטיח לך שיותר מחצי אם לא יותר התלוננו על האחסון.

וכשאתה אומר שמי שמשלם מחליט אתה לגמרי צודק,אבל אנחנו בתור שחקנים בקהילה אומרים ל"מי שמשלם" מה הבעיות ומה צריך לתקן.אף אחד לא כופה עליהם לשנות אחסון.

אחי לפני איזה שנה או שנה וחצי לא זוכרת החליפו מישראל לצרפת או משהו, אנשים לא התלוננו, הם לא פרשו, האנשים ששיחקו פעם (בגייל לפחות) פרשו מהמחשב או התגייסו לצבא או פרשו מהמשחק עצמו, הם לא פרשו בגלל שהשרתים בחו"ל.

נערך על ידי ella
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• הממ 1
הצג חתימה
Delux
  • מקסים
  • 255
  • 1k הודעות
(נערך)
לפני 11 דקות ella אמר:

אחי לפני איזה שנה או שנה וחצי לא זוכרת החליפו מישראל לצרפת או משהו, אנשים לא התלוננו, הם לא פרשו, האנשים ששיחקו פעם (בגייל לפחות) פרשו מהמחשב או התגייסו לצבא או פרשו מהמשחק עצמו, הם לא פרשו בגלל שהשרתים בחו"ל.

אנשים התלוננו ועוד איך, אנשים פרשו כיוון שכקטע של שרתים ישראליים זה להרגיש ישראלי, כלומר שיש לך פינג נוח לשחק, אנשים מחול ככל הנראה יכנסו הרבה לשרתים כיוון שיש להם שם פינג נמוך.

עכשיו אין שום הבדל בין רייטקס של שרתים גרמניים, צרפתיים וכו'... ויכול להיות שזה ישפיע על סגנון האנשים החדשים שמגיעים לקהילה.

בכל זאת הפתרון כפי שניתן לראות לא מוצא חן בעיניי השחקנים בקהילה ולדעתי צריך למצוא פתרון יותר טוב, ספק יותר טוב.

נערך על ידי De1ux
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
RyZ
  • ROI C
  • 1321
  • 4.2k הודעות
(נערך)
לפני 15 שעות Nevo אמר:

אני מבטיח לכם שהשינוי הזה עומד רק לעזור לנו כי נוכל לפתוח עוד שרתים וממן מודים ופלאגינים לשרתים שלא ראיתם באף מקום!

כל פעם שהעבירו לחול את השרתים אמרו את זה ולא השתנה יותר מדי.

הסיבה הכלכלית מובנת לגמרי, בהצלחה, מקווה שתביאו דברים חדשים.

נערך על ידי RyZ
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
baljeet
  • may
  • 85
  • 433 הודעות
לפני כעת DJ PUTIN אמר:

אני רואה השעיה מתקרבת 

מה אתה מזיין?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול JerEmy
  • רפאל
  • 170
  • 809 הודעות

טוב קיצר לדעתי צריך להחזיר את השרתים לארץ לפני שיהיה מאוחר מדי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

n0nstop
  • יוגב
  • 135
  • 1.5k הודעות

בתור שחקן בהופ שמשחק כבר 6 שנים אני לא מרגיש שינוי משמעותי בשרת הבהופ, ברור שבשרת ישראלי החוויה תיהיה יותר טובה אבל אני לא רואה שינוי כזה משמעותי עכשיו

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו