עבור לתוכן

בעיה עם ידידה שאני קצת די בקטע שלה...

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות
(נערך)

חברים, פעם בדור זה קורה...

יש לי אשכול רציני ומאוד חשוב לשאול ולדבר עליו איתכם.

אז יש לי ידידה שאולי קצת אני בקטע שלה... ויש איתה בעיה די רצינית.

אז זה הולך ככה -

אם אני מתייחס עלייה היא לא מתייחסת אליי (אני שולח הודעות והיא מצליחה להוציא מזה ריב)

ואם אני לא מתייחס עלייה היא מתייחסת אליי (אני לא מדבר איתה והיא שולחת לי "בטעות" תמונות שלה בבגדי ים בוואטסאפ)

אז מה עושים? בבקשה תעזרו זה חשוב רצח. וכל מה שתכתבו פה אני יקח ברצינות אז בבקשה תענו ברצינות.

דברים שלא עוזרים:

<20:26:15> "Scrab": ‎‫תשלח לה תמונות בבגד ים גם‬‎
<20:26:20> "Scrab": ‎‫חחח‬‎

נערך על ידי Apophis
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • חחחח 1
הצג חתימה
Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

אני אענה לך...פשוט תרשום לה בפרטי את כל הדברים שאתה מרגיש כלפיה ואני די בטוח שהכל יסתדר וגם אם היא תגיד לך לא זה לא בושה וזה לא סוף העולם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 5
  • הממ 1
הצג חתימה
Nexicy
  • מתן
  • 140
  • 648 הודעות
לפני 20 דקות JustSean אמר:

אני אענה לך...פשוט תרשום לה בפרטי את כל הדברים שאתה מרגיש כלפיה ואני די בטוח שהכל יסתדר וגם אם היא תגיד לך לא זה לא בושה וזה לא סוף העולם.

מניסיון אל תעשה את זה . זה יצור מצב לא נעים בינכם ויגרום למצב שתפסיקו לדבר אלה אם כן היא אוהבת אותך . 

ומה שתעשה בכללי תנסה לגלות מי היא אוהבת אם היא אוהבת מישהו אז תנסה לגרום לה להתאהב בך בכך שתיקח אותה לסרט תזמין אותה לבית שלך וכו , אבל אם היא אוהבת אותך לא אמור להיות בעיה .

בהצלחה !

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 2
הצג חתימה
Venomens
  • itay
  • 292
  • 1.2k הודעות
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • חחחח 5
  • אהבה 1
הצג חתימה
ItsYotam
  • יותם
  • 8
  • 64 הודעות

תחכה עם זה, ועדיף שתגיד לה את זה פנים מול פנים שאתם לבד, ולא בוואצפ.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות

יש בעיה אחת עיקרית בנשים, ברגע שתתן להן יחס (יש דרגות לנתינת יחס) אז הן יהפכו את זה למשהו אחר בכלל.

ברוב המיקרים אישה רוצה דבר 1 מגבר: יחס.

אם היא מחפשת ממך את היחס הזה רוב הסיכויים שגם היא בעניין שלך, אבל יש פה אגו מסריח שבגללו לא יזוז כלום ותמשיכו להתנהג כמו 2 חסרי יישע.

מה שאני כן מציע לך (זה מה שאני עושה כל הזמן), תחסום אותה! בווצאפ, פייסבוק, אינסטגרם, כל מקום אפשרי בקיצור (לא לתמיד, רק לכמה ימים) ואם באמת האהבה פה "הדדית" זה יפריע לה איכשהו בתת מודע, כי בכל זאת .. כשחוסמים אדם לא משנה מי האגו והכבוד העצמי שלו נפגע. מבין?

אם אין לך מספיק את האומץ לחסום (וחבל!) תפסיק לצפות לה בתמונות, אם היא שולחת לך הודעות תתחיל לדבר איתה "על יבש": אני אדבר איתך, אני פה עם חברים, אני זז לידידה וכו'. גם אם זה לא באמת מה שאתה עושה.

כי לפי איך שזה נראה מהצד כשהיא מחפשת לריב איתך זה שיא הלקיחת אדם כמובן מאיליו בארץ, וזה משהו שאנחנו לא רוצים שיקרה.

תעדכן אותי מה מתפתח.

בהצלחה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות
לפני 7 דקות כרישה אמר:

יש בעיה אחת עיקרית בנשים, ברגע שתתן להן יחס (יש דרגות לנתינת יחס) אז הן יהפכו את זה למשהו אחר בכלל.

ברוב המיקרים אישה רוצה דבר 1 מגבר: יחס.

אם היא מחפשת ממך את היחס הזה רוב הסיכויים שגם היא בעניין שלך, אבל יש פה אגו מסריח שבגללו לא יזוז כלום ותמשיכו להתנהג כמו 2 חסרי יישע.

מה שאני כן מציע לך (זה מה שאני עושה כל הזמן), תחסום אותה! בווצאפ, פייסבוק, אינסטגרם, כל מקום אפשרי בקיצור (לא לתמיד, רק לכמה ימים) ואם באמת האהבה פה "הדדית" זה יפריע לה איכשהו בתת מודע, כי בכל זאת .. כשחוסמים אדם לא משנה מי האגו והכבוד העצמי שלו נפגע. מבין?

אם אין לך מספיק את האומץ לחסום (וחבל!) תפסיק לצפות לה בתמונות, אם היא שולחת לך הודעות תתחיל לדבר איתה "על יבש": אני אדבר איתך, אני פה עם חברים, אני זז לידידה וכו'. גם אם זה לא באמת מה שאתה עושה.

כי לפי איך שזה נראה מהצד כשהיא מחפשת לריב איתך זה שיא הלקיחת אדם כמובן מאיליו בארץ, וזה משהו שאנחנו לא רוצים שיקרה.

תעדכן אותי מה מתפתח.

בהצלחה.

תודה חיים, ניסיתי את זה... מקווה שיעבוד?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sergio Ramos
  • עדי
  • 216
  • 1.3k הודעות

דבר אחד אפשר להבין מזה:

ישלה תסביכים...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

HaRemez
  • שמשון
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 1 שעה JustSean אמר:

זה לא עובד ככה. 

זה לא כמו בסדרות שהוא יגיד לה שהוא אוהב אותה ואז הם יתמזמזו ושנה וחצי אחרי זה נשואים עם מלא חובות בבנק

ואז הם מחליטים להביא ילדים וזה עוד כסף.

בכל מקרה, פעם הבאה שהיא שולחת לך תמונות בבגד ים תגיד לה להפסיק לשלוח לך תמונות כאלה. 

אתם בני 13 וחצי 

היא לא צריכה לשלוח לך תמונות כאלה, במיוחד כשאתם לא זוג. 

אם היא באמת חשובה לך, תגיד לה להפסיק לשלוח לך את התמונות האלה. היא יכולה בטעות לשלוח את זה לבנאדם הלא נכון ותוך שעה החיים שלה יהרסו. 

וכנראה שהיא מעמידה אותך במבחן. 

כנראה שהיא רוצה שתכתוב לה להפסיק לשלוח לך תמונות כאלה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול Apophis
  • אופיר
  • 226
  • 1.4k הודעות
לפני כעת OneEyed אמר:

זה לא עובד ככה. 

זה לא כמו בסדרות שהוא יגיד לה שהוא אוהב אותה ואז הם יתמזמזו ושנה וחצי אחרי זה נשואים עם מלא חובות בבנק

בכל מקרה, פעם הבאה שהיא שולחת לך תמונות בבגד ים תגיד לה להפסיק לשלוח לך תמונות כאלה. 

אתם בני 13 וחצי 

אם היא באמת חשובה לך, תגיד לה להפסיק לשלוח לך את התמונות האלה. היא יכולה בטעות לשלוח את זה לבנאדם הלא נכון ותוך שעה החיים שלה יהרסו. 

ביקשתי... היא אמרה שזה בטעות ואין לה איך למנוע את זה... כי היא לא תפסיק לשלוח לחברות שלה תמונות של זה... 

ואתה צודק שזה לא כזה פשוט... במיוחד שבמקרה של דחייה זה יהיה נושא דיבור מצחיק (משום מה...) @Spok3y @Venomens @Synie

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

WackThat
  • כן
  • 311
  • 1.1k הודעות
(נערך)

תפוס את עצמך בידיים ותקוף אותהההה, להיות ביישן לא יעזור לך בכלום.

אולי זה יכול לצאת לא נעים אבל שווה תמאמץ ואחרי זה גם מצחיק רצח עם החברים, ואם יוצא טוב אז למה לא?

בהצלחה!

נערך על ידי WackThat
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sergio Ramos
  • עדי
  • 216
  • 1.3k הודעות
לפני 24 דקות OneEyed אמר:

זה לא עובד ככה. 

אתם בני 13 וחצי 

תגיד לי מה אתה? הומו? מזה להגיד לה להפסיק?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• עצב 1
הצג חתימה
בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 2 שעות JustSean אמר:

אתה בן 13 בטעות או בכוונה?

מה זה לרשום לה בפרטי? מה הם בגן, "רוצה להיות חברה שלי" 

חוץ מזה שדברים כאלה לא עושים בווצאפ

לך אליה לבית שלה, דבר איתה קצת תאכל איתה תשבו שניכם על המיטה, זורם זורם לא זורם אז לא זורם אין מה לעשות, אתה תבין לבד למה אני נתכוון בזורם

בכל מקרה בהצלחה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

HaRemez
  • שמשון
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 9 דקות Pele אמר:

תגיד לי מה אתה? הומו? מזה להגיד לה להפסיק?

לא, אני לא הומו

אבל מה שאני כן יודע זה שרמת הבגרות שלי יותר גדולה משלך.

אני לא חרמן כמוך. 

אתה בטח מסתכל על אמא שלך בבוקר ואתה גומר במכנס. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • אהבה 1
הצג חתימה
Haim
  • חיים
  • 561
  • 1.8k הודעות
לפני 26 דקות OneEyed אמר:

אני אזדיין מפה כשאנשים כמוך יעופו מכאן. 

לפני 29 דקות Pele אמר:

וואוו וואוו חתיכת בן של ****...אני דיברתי על אמא שלך? לא... אז זדיין מפה...****.

שלום ילדים, היום נלמד איך אפשר לצאת הזויים! מה צריך?

2 דברים פשוטים:

- להתחיל לחפש ריבים בכוח.

- להתנהג בטיפשות.

רגע, מה יצא לכם מיזה אתם שואלים? הרחקה, לשבוע. ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• Mr.Green נעל את האשכול
  • NadavOhana פתח את נעילת האשכול

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו