עבור לתוכן

פרשת אלאור אזריה

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

^netoxx
  • lior
  • 8
  • 219 הודעות

אוקי חברים ברור שהוא לא אשם. המחבל היה על הריצפה לא ידעו אם הוא מת או לא אז לא רצו לגעת בו ופשוט אמרו ברקע אולי יש לו מטען חבלה אז אתם יודעים מה זה שאתם שומעים שיש על בן אדם שיש עליו  מטען חבלה. המחבל לא היה קשור לא כלום אלאור ראה שהוא התחיל להזיז תיד כנראה מתוך לחץ חשב שהוא הולך להפעיל את המטען וירה תאמינו לי גם אם לי היו אומרים שיכול להיות למחבל יש מטען חבלה והערבי מתחיל לזוז הייתי יורה בו  

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Dragonborn
  • דרור
  • 12
  • 608 הודעות

תקשיבו אפשר לסכם את הכל במשפט אחד שהוא:

מחבלים צריכים למות!!!!!!!!!!!!!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

CNP
  • Hatool
  • 27
  • 673 הודעות
(נערך)

לדעתי העונש צריך לפול על מפקדיו.

אף אחד לא שמר על המחבל. הוא היה לידו שם לבד.

נערך על ידי CatNewsPaper
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Yarin
  • Yarin
  • 200
  • 1.3k הודעות
לפני 3 דקות CatNewsPaper אמר:

לדעתי העונש צריך לפול על מפקדיו.

אף אחד לא שמר על המחבל. הוא היה לידו שם לבד.

1+

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Beckham
  • Yonatan
  • 5
  • 204 הודעות

לא מגיע לאלאור לשבת מאחורי סורגים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• 4 weeks later...
Arelelele
  • הראל
  • 20
  • 75 הודעות

מקווה שישחררו אותו לפני.

ההגנה המשפטית של מדינת ישראל עליו היא בושה וזה ממש חבל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Cactus
  • אורי
  • 444
  • 2.2k הודעות

לפי דעתי המדינה שלנו בכוונה מענישה אותו כי היא יודעת שזה לא מוצא חן בעיניי ארצות הברית והיא נתונה לשליטתה מכיוון שארצות הברית מאוד כוחנית ועומדת על עמדותיה .

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MitMan
  • מאור
  • 435
  • 1.3k הודעות

פרשת אלאור אזריה היא פשוט ביזיון של כל המערכת במדינת ישראל

יש רק בעיה אחת קטנה, הוא היה חייב להיות מואשם בבית משפט כדי לא לתת לגיטימציה לחיילים אחרים לבוא ולירות באנשים סתם ככה.

המחבל בכל זאת בא כדי לקחת חיים של אחרים והוא לא חף מפשע כלל אך כיוון שהוא היה מנוטרל זה הלהיט את הרוחות במדינה.

והמערכת הצבאית באה ובמקום להכניס אותו לכלא צבאי חודש-חודשיים ולהוריד אותו בדרגה מאשימים אותו בהריגה.

מה שאותי אישית עוד יותר מכעיס שהמשפט הפך לתעמולה פוליטית של הממשלה וזה השפיע רבות על הליכי המשפט.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Tapooz
  • ohad
  • 3
  • 22 הודעות

המדינה שלנו פשוט מפגרת

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות

כל הספור הזה הוא דרך של המדינה להשיג עוד מוניטין בעולם, אם הוא לא היה מורשע בעונש כל העולם היה על הרגלים נגדנו.

אני נגד להרשיע אותו ברצח כי זה מוגזם, נכון הוא ירה במחבל מנוטרל, ונכון הוא לא הקשיב למפקד שלו, אבל זה לא אומר שבגלל זה צריך להרוס לו את החיים, אחרי הכל המחבל הזה בא לרצוח ולא לחלק חיבוקים, לדעתי הוא צריך לקבל עונש הרבה יותר קל.

המדינה לא רוצה שחיילים אחרים יתנהגו כמו שהוא התנהג וזה למה הוא נדפק במקרה הזה, אבל מה שקרה זה בדיוק הפוך כי בפיגוע שהיה מספר ימים אחרי נגמר בצורה אחרת רק בגלל המשפט של אלאור ואני יסביר למה.

אחרי מה שקרה לאלאור חיילים מפחדים להשתמש בנשק שלהם, וזה למה הפיגוע האחרון לקח משהו כמו 20שניות עד שהם התחילו לירות במחבל בתוך המשאית, ודקה שלמה לקח להם להרוג אותו, אני יותר מבטוח שאם זה אהיה קורה לפני המשפט של אלאור הפיגוע הזה היה מסתיים בצורה אחרת, בסרטונים של הפיגוע אפשר לראות שהחיילים בורחים ורק מספר קטן מתחיל לראות אחרי 15-20 שניות, ולדעתי זה רק בגלל המשפט של אלאור.

בקצרה הדעה שלי על כל הסיפור הוא שהמדינה שלנו דפוקה ואם צריך תדפוק מישהו בשביל שהמוניטין שלה בעולם לא ידפק.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Fade Away
  • עמרי
  • 38
  • 448 הודעות
לפני ב-1/5/2017 at 14:37 Fobia אמר:

חרא צבא וחרא ממשלה

להכניס ילד בן 19 לכלא רק בגלל שהוא נשלח להגן על האזרחים ועל התחת שלהם

ברוסיה מזמן היה מקבל צלש

מה לעשות שאנחנו לא דיקטטוריה ולא כל אחד שיש לו רובה יכול להיות שופט. במיוחד שאין עונש מוות בישראל. נכון שהמעשה שלו נתון לוויכוח כי הרי הוא היה מחבל(לא החייל) . אבל עם כל הדברים שצולמו וכל ההוכחות שנוגדות אותו משהו קצת מסריח.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Fade Away
  • עמרי
  • 38
  • 448 הודעות
לפני ב-1/5/2017 at 15:27 ^netoxx אמר:

אוקי חברים ברור שהוא לא אשם. המחבל היה על הריצפה לא ידעו אם הוא מת או לא אז לא רצו לגעת בו ופשוט אמרו ברקע אולי יש לו מטען חבלה אז אתם יודעים מה זה שאתם שומעים שיש על בן אדם שיש עליו  מטען חבלה. המחבל לא היה קשור לא כלום אלאור ראה שהוא התחיל להזיז תיד כנראה מתוך לחץ חשב שהוא הולך להפעיל את המטען וירה תאמינו לי גם אם לי היו אומרים שיכול להיות למחבל יש מטען חבלה והערבי מתחיל לזוז הייתי יורה בו  

נתת פה סיכום של בן אדם בן 5. אחרי 10 דקות שהוא היה מנוטרל. היה שם עוד חיילים רק הוא פתאום בא וירה. כל אחד והדעה שלא זה הכל טוב. לשנות את הנתונים זה כבר לא.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Fade Away
  • עמרי
  • 38
  • 448 הודעות
לפני 2 שעות MitMan אמר:

יש רק בעיה אחת קטנה, הוא היה חייב להיות מואשם בבית משפט כדי לא לתת לגיטימציה לחיילים אחרים לבוא ולירות באנשים סתם ככה.

המחבל בכל זאת בא כדי לקחת חיים של אחרים והוא לא חף מפשע כלל אך כיוון שהוא היה מנוטרל זה הלהיט את הרוחות במדינה.

והמערכת הצבאית באה ובמקום להכניס אותו לכלא צבאי חודש-חודשיים ולהוריד אותו בדרגה מאשימים אותו בהריגה.

מה שאותי אישית עוד יותר מכעיס שהמשפט הפך לתעמולה פוליטית של הממשלה וזה השפיע רבות על הליכי המשפט.

מה שמגיע למחבלים זה ברור. אבל אי אפשר לתת לבן אדם עם רובה להיות שופט. במיוחד שאין גזר דין מוות בישראל. אני לא תומח במחבל בשום צורה. אבל החייל לא זה שאמור לקבוע את גורלו.

לדעתי כלא יותר גרוע. זה לסבול לשאר החיים שלך. 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 2 שעות MitMan אמר:

כל הבעיה בפרוצדורה הזאת הייתה שכל הסרטונים דלפו לתקשורת וזה כבר לא נהיה משפט צבאי לגיטימי... ברגע שהפוליטיקאים נכנסו לתמונה כל המצב השתנה. היו מקרים ועדיין יש מקרים שהם הרבה יותר גרועים ממה שהוא עשה, אבל לאור זה שזה לא מודלף לשום מקום ברוב המקרים הקצין מקבל הורדה בדרגה או משהוא מהסוג ומ"פ מקבל אזהרה. ברגע שמקרה כזה דולף לרשתות חברתיות וכדומה כל התהליך משתנה - יש הפגנות, יש איומים ובעיקר התערבות של הרבה גורמים שלא קשורים לפרשה.

אני ממש לא מצדיק את מה שהוא עשה, ומבחינתי גם לגיטימי שיבקשו שירפו לו את הבית ( כמו שעושים לכמה מגזרים אחרים במדינה הזאת... )

כולכם פה אומרים הוא מחבל הוא מחבל אבל תכלס, מה זה מחבל?
אחד שהורג חפים מפשע - גם אלאור הרג אחד

אחד שבא בכוונה להרוג משהוא - גם אלאור הרג

אחד שרוצה לבצע פעולה נקמנית - גם אלאור 

אחד שהורג משהוא על רקע גזעי או לאומני - גם אלאור...

אז בסך הכל, מחבל מחבל אבל אלאור הוא לא חף מפשע... אז אחד מהם קיבל "עונש מוות" ואת השני אתם רוצים לשחרר לחופשי. 

ובאמת לכל המטומטמים שאומרים פה "מחבלים תחנקו" אולי תראו קצת בגרות... אני לא ערבי ואני גם לא אוהב ערבים אני אפילו נרתע כשערבי מתקרב אלי, אבל באמת צריך לשים סוף לכל ההכללות המטופשות האלה. אני לא חושב שיש משהוא אחד שאומר שכל הערבים מחבלים/ או כל הערבים צריכים למות ( או להזרק לים :P ) ומאמין במה שהוא אומר. אז קחו דברים בפרופורציות תפסיקו להאמין לכל מה שאתם שומעים, כי לכל דבר שמשדרים או מפרסמים ( בעיקר בחדשות ) יש אג'נדה ורוב הפרטים בכלל לא ניתנים לפרסום.

פרשת אלאור אזריה היתה פשוט דוגמא מצוינת להראות את הבורות של העם שלנו. אם היינו מחליפים את התפקידים וזה היה דווקא יהודי שבא להרוג מוסלמי אני מניח שבכל זאת הייתם בצד של היהודי... כי הוא "גיבור ישראל" כי "ערבים צריכים למות" ואת הערבי שהרג אותו הייתם שונאים, למה? כי הוא הרג יהודי, כי היהודי היה מנוטרל, כנראה שגם היו מתחילות ההמצאות על "הוא לא היה בריא בנפש", מה שדרך אגב גם אלאור ניסה להגיד.

שורה תחתונה, תפסיקו להאמין לכל מה שאתם שומעים, תפסיקו עם התגובות המפגרות, זה באמת מראה כמה אתם מטומטמים... ותקחו דברים בפרופורציות ( אז משהוא צעק שאולי יש עליו מטען... חצי שעה אחר כך באו חובשים צבאיים וטיפלו בו כאילו לא היה מטען אף פעם. לא צריך להוסיף גם שאלאור הוא זה שחשב שיש מטען ואף אחד לא "צעק" את זה, הוא עצמו לא הזהיר את החיילים. )

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות
לפני 37 דקות Beckham אמר:

תקשיב טוב שטוטה, אני אגיד לך את זה חד וחלק.

אתה האדם הכי מתנשא שאני מכיר, ואתה חושב שכל דבר שאומרים קשור אלייך.

להבא, שאראה שתתנהג ככה אתה תטופל.

YourGame ואני לפחות.. לא יכול לסבול את ההתנהגות המביזה שלך, אתה דוחף את האף שלך לכל מקום.

אורי לטיפולך, זה לא פעם ראשונה.

@oYc

תקשיב טוב יונתן,אני גיד לך את זה חד וחלק.

אתה הבנאדם הכי חנפן הכי לא קשור ועם התגובות הכי מפגרות שאני מכיר.

מדובר פה באשכול שהוא טעון והוא נמצא תחת ויכוח ארוך מאוד.

אין בדיון הזה מקום להומור במיוחד לא כשמדובר בחייל שנכנס לכלא על כך שהוא הגן על אזרחים.

כן הוא רצח את המחבל וכן זה לא בסדר אבל להכנס לכלא וההרס הזה שנפל על החיים שלו - זה פשוט לא מגיע לו.

המחבל יצא בכוונה תחילה להרוג אנשים ולא לחלק מתנות לכל המדינה.

התגובה שלך הייתה לא במקום והיא לא מכבדת את הנושא.

רואים שהתגובה הזאת נאמרה על ידי אדם שאין לו שמץ של מושג מהחיים שלו וכל מה שמעניין אותו זה התחת שלו.

שנית, אין שום סיבה שתדבר בשם הקהילה.

אם אתה לא יכול לסבול את ההתנהגות שלו אז תתעלם.

לך אין שום זכות לטפל בו מכיוון שזה לא התפקיד שלך,גם אתה לא בדיוק הבנאדם הכי קדוש שקיים ואין לך זכות לבחור איך "לטפל" באנשים.

הבן אדם מגיב את הדעה האישית שלו וזאת זכותו כמו שזאת זכותו של כל אדם אחר בפורום.

ודרך אגב, "כשאראה*" "זאת לא פעם ראשונה*"

בתור חבר הנהלה "בכיר" אתה אמור לדעת לכתוב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• oYc pinned, unpinned וגם locked this אשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

בפורום זה אין מנהלים

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...