עבור לתוכן

תמונת מצב.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

The Donger
  • Tomer
  • 325
  • 1.2k הודעות
לפני 6 דקות Shtoota אמר:

אני מציע שנרגע ונחכה לתגובה של אחד המנהלים. אתה סתם מלהיטים פה את הסיטואציה ויורדים למקומות לא טובים לא נכונים ולא ביקורתיים בשום צורה.

שוב,הבנאדם היחידי בכל האשכול הזה ששווה להעיף מבט על התגובות שלו.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות
לפני כעת TestServer אמר:

תשמע אחי, אני אוהב אותך והכל אבל פספסת את הנקודה.

אני לא מזלזל ובטח שלא מערער על התרומה שלהם בקהילה, אתם פשוט מקדישים יותר מדי תשומת לב לפלאגינים של הקהילה במקום ללב הקהילה.

וליבה של הקהילה מתחיל במשתמשים.

תכבדו אותנו, אנחנו נכבד אתכם.

תזרמו איתנו, אנחנו נזרום איתכם.

יחס גורר יחס.

אני לא אגיד שאתה טועה, אבל בבקשה, תראה לנו איפה אנחנו טועים (ואני ממש לא ציני). תפנה אלי בפרטי או שתכתוב פה ותגיד לי מה אתה חושב שאנחנו עושים לא בסדר? איפה אתה חושב שאנחנו לא מכבדים את השחקנים? איפה אנחנו לא זורמים? זורמים עד גבול הטעם הטוב- שזה נוגע בלהעליב שחקן אחר/את הקהילה/אנשים שעובדים קשה למען הקהילה, פה כבר לא נזרום כי זה על חשבון אחרים.

יחס גורר יחס זה נכון, אני אישית מכבד כל אחד ואחד פה גם את מי שמחפש אותי בכל פינה ומחפש איך להוציא אותי אשם בכל פעם (ויש הרבה), גם אליהם אני סבלני וגם אותם אני מכבד בדיוק כמו שהייתי רוצה שהם יכבדו אותי. אני מאמין ביחס גורר יחס וזה מה שמוביל אותי בחיים שלי. אז כמו שביקשתי, תאיר לנו איפה הטעויות שלנו ואקדיש לך את כל התשומת לב ברצינות. תפנה אלי פה או בפרטי באהבה. תודה!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 6 דקות ijo אמר:

מעריך את המחשבות הטובות לגביי. אבל אני חייב להגיד לך שאני לא אוהב את הגישה של להתלונן בצורה כזו. אם אתה בא לבקר, תבקר, זה מותר וזה רצוי לתת הארה מהצד. אבל, ויש פה אבל גדול, שים לב שאתה מדבר בצורה בה אתה מזלזל בהתנהלות שלהם ובתרומה שלהם לקהילה, תאמין לי שאני קצת יותר קרוב אליהם כרגע ממך ויוצא לי לדבר איתם קצת יותר ממך ורק בגלל זה אני מרשה לעצמי להגיד שאני יודע שהם עושים כל מה שהם יכולים בשביל שקהילת ה-CS תצליח. אז תודה שאתה מעריך אותי, מעריך אותך באותה מידה ואעריך אותך יותר אם תבקר כמו שצריך.

אולי אמרתי קצת לא טוב,

אבל מלא מלא אנשים אומרים להם בצורה יפה.

צריך להבין שצריך להתחיל לתקתק עניינים.

לפי דעתי אתה האיש צוות היחיד כאן שמבין את העניין החמור, מציע לכם לעשות ישיבת צוות שבו רוב האנשים החשובים יותר מה שנקרא בקהילת ה CS תשבו ותבינו איך אתם יכולים להחזיר את זה למצב של פעם.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Agento
  • dank memes
  • 63
  • 259 הודעות
לפני 11 דקות Shtoota אמר:

אני מציע שנרגע ונחכה לתגובה של אחד המנהלים. אתם סתם מלהיטים פה את הסיטואציה ויורדים למקומות לא טובים לא נכונים ולא ביקורתיים בשום צורה.

רק שם את זה פה..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 8 דקות Shekel-Fucker אמר:

עוד אחד שלא מכיר אותי ולא יודע מי אני ושופט אותי סתם ככה, אתה בכלל משחק בשרתי הסיאס שלנו? או שסתם בא לך להוציא את העצבים שלך על מישהו ואני נראה לך כמו מטרה נוחה?

תאמין לי שאני מיישם יפה מאוד בשרתי המשחק ולא סתם קידמו אותי לאיפה שאני בגלל הסיבות שאתה חושב עליהם.

באוברוואץ וברוקט ליג אין שרתים או דברים שאפשר לנהל חוץ מטורנירים, ורק שתדע שאנחנו מארגנים טורנירים באוברוואץ ואני חבר צוות שם וגם ברוקט ליג היה חברי צוות טורנירים עד לפני כמה זמן אבל נכון להיום אין ואני בטוח שיבואו אנשים וינהלו את הטורנירים של רוקט ליג, שוב פעם אני אומר, אתה זורק מילים לאוויר בלי לבדוק קודם על מה שאתה מדבר.

עוד שאלה שסתם מעניינת אותי, למה אני לא מתאים לתפקיד שלי? יצא לנו פעם לדבר? יצא לך להכיר אותי? תצטט אותי ותכתוב לי למה אני לא מתאים כי זה באמת מעניין אותי.

דבר ראשון לי לא יצא לשחק בשרתי ה CS שלך.

כמו שאמרתי, חבר שלי שיחק ולא כל כך התרשם בו נגיד ככה.

תאמין לי שבזמן שאני אתאם איתך שיחה שזה יקח חצי שנייה אתה יכול לשנות את הקהילה.

אני שופט אותך על רוב התגובות של אנשים וממה שאני חושב עליך לפי הגישה שלך.

פשוט לך תשב עם ספוקי תיכנסו עם שחקנים שלא מכירים ותראו אם כל איש צוות מתאים לתפקיד שלו.

אל תסתמכו רק על תלונות.

דבר שני תמחקו את האשכולות של ההצטרפות לצוות ותעשו חדשים.

תדבר עם גיל שכבר יספיק לנעול אשכולות התלוננות.

ולבסוף תדבר עם מי שמתלונן עליך. תבין למה מלא שונאים אותך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• הממ 1
הצג חתימה
Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)
לפני 10 דקות ElectroWater אמר:

דבר ראשון לי לא יצא לשחק בשרתי ה CS שלך.

כמו שאמרתי, חבר שלי שיחק ולא כל כך התרשם בו נגיד ככה.

תאמין לי שבזמן שאני אתאם איתך שיחה שזה יקח חצי שנייה אתה יכול לשנות את הקהילה.

אני שופט אותך על רוב התגובות של אנשים וממה שאני חושב עליך לפי הגישה שלך.

פשוט לך תשב עם ספוקי תיכנסו עם שחקנים שלא מכירים ותראו אם כל איש צוות מתאים לתפקיד שלו.

אל תסתמכו רק על תלונות.

דבר שני תמחקו את האשכולות של ההצטרפות לצוות ותעשו חדשים.

תדבר עם גיל שכבר יספיק לנעול אשכולות התלוננות.

ולבסוף תדבר עם מי שמתלונן עליך. תבין למה מלא שונאים אותך.

אתה מבין שאתה יוצא מפגר בתגובה כזאת נכון? מי שם אותך במקום של לשפר את הקהילה בחצי שנייה בתור אחד שלא שיחק בשרתי ה CS. כאילו תתאפס על עצמך. תגובות שמראות על בורות ועל חוסר רצינות. אני מציע שתפסיק להגיב כי אתה פשוט מביך את עצמך. משנה דעה כל תגובה שנייה, ובסה"כ פשוט מבייש את עצמך. אני מציע לך לגבש דעה אחת ואז לחזור לכתוב אותה ובאופן כללי לחכות לתגובתו של אחד ממנהלי הקהילה. בסופו של דבר אני מקווה מאוד שלא יקחו את האשכול הזה לא ברצינות בגלל תגובות כמו שלך. תתבייש בעצמך.

מעניין אותי לדעת - בן כמה אתה? כי אני בן 14 לדוגמא. ומחזיק מעצמי כרגע כאחד שכותב ברמה טיפה יותר מכובדת מהשטויות שלך.

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני 3 דקות Shtoota אמר:

אתה מבין שאתה יוצא מפגר בתגובה כזאת נכון? מי שם אותך במקום של לשפר את הקהילה בחצי שנייה בתור אחד שלא שיחק בשרתי ה CS. כאילו תתאפס על עצמך. תגובות שמראות על בורות ועל חוסר רצינות. אני מציע שתפסיק להגיב כי אתה פשוט מביך את עצמך. משנה דעה כל תגובה שנייה, ובסה"כ פשוט מבייש את עצמך. אני מציע לך לגבש דעה אחת ואז לחזור לכתוב אותה ובאופן כללי לחכות לתגובתו של אחד ממנהלי הקהילה. בסופו של דבר אני מקווה מאוד שלא יקחו את האשכול הזה לא ברצינות בגלל תגובות כמו שלך. תתבייש בעצמך.

אתה יודע מה ?

הערכתי אותך עד ללפני שהתחלת לדבר שטויות.

האמת ? אתה שיחקת בשרתים ? אני די בטוח שאם חבר שלי אמר שהשרתי קהילה האלה הם סרטן אז הוא צודק.

אני לא היחיד שחושב ככה.

צריך שינוי אמיתי, כן, אני מחכה לתשובה של הצוות בגלל שאני רוצה אם הם יתמודדו עם האמת בפנים.

לקחת את האשכול לא ברצינות ? אין בעיה, כולכם תתעלמו מהאשכול ומתישהו יהיה רק אנשי צוות.

אפילו אל תיתן לי תשובה על זה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 1 דקה ElectroWater אמר:

אתה יודע מה ?

הערכתי אותך עד ללפני שהתחלת לדבר שטויות.

האמת ? אתה שיחקת בשרתים ? אני די בטוח שאם חבר שלי אמר שהשרתי קהילה האלה הם סרטן אז הוא צודק.

אני לא היחיד שחושב ככה.

צריך שינוי אמיתי, כן, אני מחכה לתשובה של הצוות בגלל שאני רוצה אם הם יתמודדו עם האמת בפנים.

לקחת את האשכול לא ברצינות ? אין בעיה, כולכם תתעלמו מהאשכול ומתישהו יהיה רק אנשי צוות.

אפילו אל תיתן לי תשובה על זה.

חתיכת חוצפן, אני עשיתי לקהילה הזאת ככל הנראה יותר ממה שאתה תעשה פה. אתה באמת הקפצת לי את כל הפיוזים. ילד מתנשא שחושב שהוא יכול לתת פה ביקורת על כל אחד לפני שהוא מבקר את עצמו. התגובות שלך מתלהמות בוטות ובעיקר מראות על הבורות המחשבתית שאתה חיי בה. ואם לומר את האמת אני מרחם עליך. ואני מודה לאלוהים שלו עשני כמוך. לשאלתך האם אני שיחקתי בשרתים, אז תתפלא אבל כרגע המצב הוא שאני השחקן השני הכי וותיק שעדיין פעיל בשרתים ובפורום, נחש מי הראשון? גיל רונן... אולי צריך שינוי אמיתי אבל אם אני צריך למצוא מישהו שינהיג ויוביל אותו זה חד משמעית לא יהיה אתה.

לסיום אני אצטט אותך: "אפילו אל תיתן לי תשובה על זה"

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני כעת Shtoota אמר:

חתיכת חוצפן, אני עשיתי לקהילה הזאת ככל הנראה יותר ממה שאתה תעשה פה. אתה באמת הקפצת לי את כל הפיוזים. ילד מתנשא שחושב שהוא יכול לתת פה ביקורת על כל אחד לפני שהוא מבקר את עצמו. התגובות שלך מתלהמות בוטות ובעיקר מראות על הבורות המחשבתית שאתה חיי בה. ואם לומר את האמת אני מרחם עליך. ואני מודה לאלוהים שלו עשני כמוך. לשאלתך האם אני שיחקתי בשרתים, אז תתפלא אבל כרגע המצב הוא שאני השחקן השני הכי וותיק שעדיין פעיל בשרתים ובפורום, נחש מי הראשון? גיל רונן... אולי צריך שינוי אמיתי אבל אם אני צריך למצוא מישהו שינהיג ויוביל אותו זה חד משמעית לא יהיה אתה.

לסיום אני אצטט אותך: "אפילו אל תיתן לי תשובה על זה"

אין בעיה, העסקים שלי ושלך הסתיימו פשוט.

אתה ממש חוצפן ואל תגיד שעשית משהו לקהילה, פשוט ילד מתנשא שמקבל חיזוק מילדים שלא יודעים מהחיים שלהם.

פשוט מצער לראות איך הדרך הכי טובה שלכם להביא ילדים לקהילה שזה מה שאתם עושים הופך להיות דבר כזה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות

דבר ראשון אני רוצה להגיד תודה לכל מי שהיה רציני באשכול הזה ואשכרה השקיע זמן מחשבה לפני שהוא חירטט כמה דברים במקלדת והגיב כאן, כי באמת שיש פה דברים מביישים שהיה קשה לקרוא אותם.

אני רוצה לפנות אל @ElectroWater ששופט את עומר ואת כל הקהילה בכמה משפטים, ובעיקר את קהילת CS כשאמרת בעצמך שלא נכנסת לשרתים.. אני מקווה שאתה מבין את האבסורד. אתה דיברת שטויות על גבי שטויות, לא כיבדת אף אחד וכתבת דברים ללא בסיס וללא שום ידע על מה שקורה בקהילה הזאת.

@Shtoota תודה גדולה לך שלקחת את כל האשכול הזה ברצינות, איזנת את כולם והבאת משוב נהדר. אפשר ללמוד ממך הרבה כשאתה רציני ובאמת משתמש בכישרון האדיר שלך.

לפותח האשכול, אני לא מכיר אותך, לא ראיתי אותך בשרתים והחשבון בפורום נוצר לפני 24 שעות, אבל אני מניח שפתחת משתמש חדש בשביל שלא ידעו מי אתה, או שאתה פשוט כותב דברים על סמך כלום.

האשכול הזה חשוב, לפחות חלק מהדברים שכתובים בו - החלק הרציני והחלק שיודע על מה הוא מדבר, עם טענה, עם בסיס, ועם רצון לעשות שינוי.

@ElectroWater להגיד שהכל חרא ושההנהלה חרא בלי לתת משוב על איך לדעתך אפשר להפוך את המקום הזה ללא חרא, זה טיפשי וחסר תועלת.

אני נועל את האשכול הזה בגלל תגובות מסוימת שנכתבו בו שגרמו לאשכול הזה לרדת ברמה, אבל אני מודה למי שלא פעל ככה. ואל תחשבו שהחלקים החשובים באשכול הזה נעלמים, הם נלקחים לתשומת הלב של ההנהלה ושל הצוות ומשפיעים. זה חשוב, אל תפסיקו (הרציניים מאיתנו).

מוזמנים לשלוח לי הודעות פרטיות בנוגע לאשכול אם אתם מעוניינים להמשיך לנהל שיח רציני ובוגר עם בסיס.

שוב, תודה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 3
הצג חתימה
Forrest Gump
  • אלון
  • 918
  • 1.7k הודעות
(נערך)
לפני 3 דקות ElectroWater אמר:

אין בעיה, העסקים שלי ושלך הסתיימו פשוט.

אתה ממש חוצפן ואל תגיד שעשית משהו לקהילה, פשוט ילד מתנשא שמקבל חיזוק מילדים שלא יודעים מהחיים שלהם.

פשוט מצער לראות איך הדרך הכי טובה שלכם להביא ילדים לקהילה שזה מה שאתם עושים הופך להיות דבר כזה.

עוד תגובה אחרונה לאחר נעילת האשכול, זה מסכם את כל התגובות שלך. מציע לך לקרוא שנית את כל מה שכתבת באשכול הזה ובאמת לנסות להפנים מה עשית רע ואיך אתה מבייש את כל מי שהגיב כאן ברצינות.

נערך על ידי Forrest Gump
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
  • חחחח 1
הצג חתימה
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...