עבור לתוכן

מי לדעתכם האדמין/ השחקן הכי משקיע שיש

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 42 דקות Binkeys אמר:

@NadavOhana

@Shekel-Fucker

@Forrest Gump

@WackThat

עושים כל כך הרבה דברים מאחורי הקלעים שאתם לא יודעים עליהם ומנסים נטו לגרום לקהילה להתפתח בלי שום רווח אישי

חנפן ולקקן לא יותר מזה. אם אתמול היו מעיפים את פורסט ( אמן ) והיה מחליף אותו מישהו, אני בספק שהייתי רואה את פורסט ברשימה ולא את הבחור החדש. זה כל כך שקוף כאילו אתה רציני... המנהל שרת ( שלך ) האחראי אדמינים סגן מנהל קהילה וחבר הנהלה גבוהה. איפה אדמינים, סתם שחקנים? הם לא נחשבים כי לא שווה ללקק להם תתחת?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתמשים מובילים באשכול זה

RyZ
  • ROI C
  • 1321
  • 4.2k הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

חנפן ולקקן לא יותר מזה. אם אתמול היו מעיפים את פורסט ( אמן ) והיה מחליף אותו מישהו, אני בספק שהייתי רואה את פורסט ברשימה ולא את הבחור החדש. זה כל כך שקוף כאילו אתה רציני... המנהל שרת ( שלך ) האחראי אדמינים סגן מנהל קהילה וחבר הנהלה גבוהה. איפה אדמינים, סתם שחקנים? הם לא נחשבים כי לא שווה ללקק להם תתחת?

ברור שזה לא שווה, אלא אם יש לשחקנים קרדיטים.

איך תעלה תפקיד, גם אם אתה עושה אביוזים מקלל שחקנים וכו', כל עוד תאמר שהמנהלים שלך טובים אתה תעלה דרגה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
*iLay*
  • איליי
  • 480
  • 2.2k הודעות
לפני כעת RyZ אמר:

איך תעלה תפקיד, גם אם אתה עושה אביוזים מקלל שחקנים וכו', כל עוד תאמר שהמנהלים שלך טובים אתה תעלה דרגה.

ציטים אחי

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 1 דקה RyZ אמר:

יש בדיוק אחד כזה בגייל, ברח לי השם שלו. רגע, אממממ אההה נזכרתי. @Binkeys...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ella
  • ella
  • 326
  • 1k הודעות
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
Sergio Ramos
  • עדי
  • 216
  • 1.3k הודעות
לפני 3 דקות fAdE cRiNgE אמר:

ציטים אחי

ציטים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

WackThat
  • כן
  • 311
  • 1.1k הודעות
(נערך)
לפני 20 דקות RyZ אמר:

@WackThat

עלה לנהל את הסארפ השאיר אותו עם 0 אנשים

עלה לנהל את הארנה השאיר אותו עם 0 אנשים

ואז קודם לאחראי צוות CSGO

לדעתי עבודה מצויינת, אני ניסיתי כמה פעמים לרוקן שרתים לא הצלחתי, אבל הבחור פה עשה עבודה טובה.

לפני 15 דקות Shtoota אמר:

לפני 13 דקות RyZ אמר:

לפני 11 דקות Shtoota אמר:

יש בדיוק אחד כזה בגייל, ברח לי השם שלו. רגע, אממממ אההה נזכרתי. @Binkeys...

אני אוהב את זה שאתם כאלה סולטיים, אתם חוץ מלנסות להפיל אדמינים וצוות לא עושים כלום, אתם לא באמת יודעים מה הולך בצד שאתם לא רואים, אתה לא יודעים למה אנשים מסויימים קיבלו קידומים, אני יכול להגיד לכם במאה אחוז שלא המנהלים של הקהילה ולא גיל ולא רוי מעלים אנשים בגלל שהם חברים שלהם, עכשיו אם בא לכם להמשיך להיות סולטיים בקשר לזה לכו לפרטי תהיו סולטיים שם כל היום, פה זה סתם אשכול דיון נחמד שאתם מנסים גם פה להוציא צוות רע.

עכשיו או שתגיבו לאשכול בצורה נורמלית או שאל תגיבו בכלל.

נערך על ידי WackThat
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 1 דקה WackThat אמר:

אני אוהב את זה שאתם כאלה סולטיים, אתם חוץ מלנסות להפיל אדמינים וצוות לא עושים כלום, אתם לא באמת יודעים מה הולך בצד שאתם לא רואים, אתה לא יודעים למה אנשים מסויימים קיבלו קידומים, אני יכול להגיד לכם במאה אחוז שלא המנהלים של הקהילה ולא גיל ולא רוי מעלים אנשים בגלל שהם חברים שלהם, עכשיו אם בא לכם להמשיך להיות סולטיים בקשר לזה לכו לפרטי תהיו סולטיים שם כל היום, פה זה סתם אשכול דיון נחמד שאתם מנסים גם פה להוציא צוות רע.

עכשיו או שתגיבו לאשכול בצורה נורמלית או שאל תגיבו בכלל.

זה היה יפה כשזה יוצא מהפה שלך. בדיוק על זה דיברנו ואתה מוכיח לנו את זה מחדש על פעם ופעם. כל הכבוד לך. מפיל את עצמך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sini Katan
  • שי אביב
  • 197
  • 807 הודעות

זה יותר אשכול שיגרום לריבים כי כולם יכתבו את ההנהלה הגבוהה בשביל התחנפות,לנושא בלי להתחנף @VenomensTV

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Nevo
  • נבו
  • 1071
  • 2.9k הודעות
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
בינקי הגבר
  • יובל
  • 565
  • 3.1k הודעות
לפני 50 דקות Shtoota אמר:

אני לא מאמין לך כי אתה לא נודר נדרים

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול TopRage
  • סתיו
  • 103
  • 1.2k הודעות
לפני 1 שעה RyZ אמר:

@WackThat

עלה לנהל את הסארפ השאיר אותו עם 0 אנשים

עלה לנהל את הארנה השאיר אותו עם 0 אנשים

ואז קודם לאחראי צוות CSGO

לדעתי עבודה מצויינת, אני ניסיתי כמה פעמים לרוקן שרתים לא הצלחתי, אבל הבחור פה עשה עבודה טובה.

חחחחחחח קרעת אותי אחי 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות

אני רוצה להיגד משהו לכול ה'' מחפשים '' 

די מה אתם ילדים קטנים תפסיקו לעשות עניין מכול אשכול כול פיפס לא במקום כול דבר שמנהל עשה לא טוב אתם תזכירו לו ותזכרו לו אתם רוצים שאני יזכיר לכם גם?? זה היה לכם נעים? 

ומה איכפת לכם מי הוא תייג ומה איכפת לכם מי הוא אוהב ואתם יודעים מה סליחה על הגסות אבל מה איכפת לכם גם למי הוא רוצה ללקק( מדבר לרבים לא על אנשים ספציפים) זה ההחלטות שלו ולא שלכם אלה אם כן אתם אמא או אבא של מי שהגיש אז אין לכם זכות להציק, להתגרות, להעליב, לתת ביקורת כול שני וחמישי

ולגיבי עניין הפקוטקציות הידעו שחקנים כולכך אוהבים לעשות ממנו רעש דיי באמת דיי אתם לא יודעים למה הוא עלה אז למה לחפור ולהגיד דברים שקריים אם אתם לא יודעים למה הוא עלה בכלל מנהלים לא מעלים סתם אנשים וואללה גם עם הוא העלה חבר שלו זה לא בגלל שזה מפרוטקציות זה בגלל שהוא סומך עליו שהוא יעשה עבודה טובה ולא צריך '' ללקק'' או '' להתחנף'' לאותו מנהל כדי שתעלו רק עבודה קשה משתלמת... זהו תעשו מה שאתם רוצים עם זה ואני דיי בטוח ש 80% מהתגובות על התגובה הזאתי תהיה בגלל שאני מגן על ההנהלה ובכלל לא תהיה תגובה רצינית...

מעכשיו תדברו על מה שהאשכול הזה מדבר ולא לתת פה משוב על מה אתה חושב על כול אחד באמת אתם לא ילדים קטנים.... 

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 4
  • חחחח 1
  • אהבה 2
הצג חתימה
ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

@NadavOhana

מהיום הראשון שלי בקהילה (בערך ארבעה חודשים, לא הרבה) ועד היום, זה הבן אדם שאני הכי אוהב פה ושלדעתי עושה הכל מאהבה ומכוונה טובה ובתקווה שהקהילה הזאת תצליח לעלות. ולא פעם הוא וויתר על תפקיד גבוה למרות שהציעו לו, מה שמוכיח שהוא לא עושה את זה בשביל "להיות הכי גבוה" אלא, עושה את זה מאהבה. עושה את זה בכיף.

אוהב מכל הלב זה חבר שהוא גם אח! :in-love:

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבה 1
הצג חתימה

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.