עבור לתוכן

הסתמך על שמיעה לשרת ה-TTT  

43 הצבעות

1. 1. להחזיר את חוק שאפשר להסתמך על שמיעה?

• כן
      21
    • לא
      22

אפשר להסתמך על שמיעה לשרת הTTT?

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות
לפני כעת RyZ אמר:

תאר מפה עם 4 קומות מישהו חושב שהוא שומע שמישהו יורה קומה מתחתיו, הוא יורד לקומה מתחת ומרסס את כל מי ששם.

בגלל זה לחוק הזה היה עונשים משלו, עכשיו עזוב תיאורים נוספים ותענה על התיאור הספציפי שאני נתתי.

מה אתה חושב שאפשר לעשות במצב כזה? איזה פיתרון יש לך למצב כזה? ואתה בתור מי ששיחק הרבה זמן TTT יודע שאתה נתקל המון במצבים כאלה שאתה יודע מי הרג בוודאות אבל אתה חסר אונים בגלל חוקי השרת. (אפילו שבמקרה שלך ספציפי אתה פשוט עושה ארדיאם ואומר שראית אותו יורה)

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RyZ
  • ROI C
  • 1321
  • 4.2k הודעות
(נערך)
לפני 3 דקות ijo אמר:

בגלל זה לחוק הזה היה עונשים משלו, עכשיו עזוב תיאורים נוספים ותענה על התיאור הספציפי שאני נתתי.

מה אתה חושב שאפשר לעשות במצב כזה? איזה פיתרון יש לך למצב כזה? ואתה בתור מי ששיחק הרבה זמן TTT יודע שאתה נתקל המון במצבים כאלה שאתה יודע מי הרג בוודאות אבל אתה חסר אונים בגלל חוקי השרת. (אפילו שבמקרה שלך ספציפי אתה פשוט עושה ארדיאם ואומר שראית אותו יורה)

ברור שאני אהרוג אותו, מקסימום סליי. 

אני מבין מה אתה אומר פשוט אם רוצים את החוק הזה צריך להסביר אותו בהרחבה.

נעלבתי בחלק האחרון, למרות שזה נכון ? 

נערך על ידי RyZ
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חחחח 1
הצג חתימה
NadavOhana
  • נדב אוחנה
  • 1202
  • 5k הודעות
לפני כעת RyZ אמר:

תאר מפה עם 4 קומות מישהו חושב שהוא שומע שמישהו יורה קומה מתחתיו, הוא יורד לקומה מתחת ומרסס את כל מי ששם.

בדיוק זה חוק ממש בעייתי לא משנה טרולים או לא ואסביר למה

לפני 4 דקות ijo אמר:

הרי זה ברור שמי שנשאר שם חי הוא זה שהרג את השני, כי פשוט אין עוד אף אחד אחר שיכול. אז מה אפשר לעשות בנוגע לזה?

בעיה כי יש מפות שאפשר להרוג דרך הקירות יש מפות שבמרתף של הבית יש יציאה אחורית שאפשר להרוג יש מקומות שיש קירות בילתי נראות שאפשר להרוג דרכם ויש אלף ואחד דברים אז אי אפשר להאשים את מי שהיה איתו באותו החדר כי הוא לא יכל לעשות כלום אלה לברוח ואז בגלל שגם שמעת יריות ואתה רואה שהוא בורח אתה ישר תחשוד בו ופה נוצר הבעיה של החוק 

לפני 6 דקות ijo אמר:

יש רק חוק שאומר ראית אותו יורה? מותר לך להרוג.

כי בגלל דברים כאלו אתה לא יכול להסתמך על שום דבר אחר מאשר אתה והשוטר (CT) אז נוצרת בעיה....

נכון שאם יבוא עוד חוק שיכול לעזור להצעה הזאתי אז אני יאשר אולי אבל לבנתיים שרק החוק הזה יצא לבד אני חושב שעדיף שלא 

@ijo מקווה שעזרתי להבין את הצד שלי חחחחחחח

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות
לפני 1 דקה NadavOhana אמר:

בדיוק זה חוק ממש בעייתי לא משנה טרולים או לא ואסביר למה

בעיה כי יש מפות שאפשר להרוג דרך הקירות יש מפות שבמרתף של הבית יש יציאה אחורית שאפשר להרוג יש מקומות שיש קירות בילתי נראות שאפשר להרוג דרכם ויש אלף ואחד דברים אז אי אפשר להאשים את מי שהיה איתו באותו החדר כי הוא לא יכל לעשות כלום אלה לברוח ואז בגלל שגם שמעת יריות ואתה רואה שהוא בורח אתה ישר תחשוד בו ופה נוצר הבעיה של החוק 

כי בגלל דברים כאלו אתה לא יכול להסתמך על שום דבר אחר מאשר אתה והשוטר (CT) אז נוצרת בעיה....

נכון שאם יבוא עוד חוק שיכול לעזור להצעה הזאתי אז אני יאשר אולי אבל לבנתיים שרק החוק הזה יצא לבד אני חושב שעדיף שלא 

@ijo מקווה שעזרתי להבין את הצד שלי חחחחחחח

חיים שלי אני מבין אותך הכי שבעולם וגם אני חושב סוג של כמוך, אבל כולם כאן חייבים להבין שיש גם צד אחר..

יש את הצד של המקרים שאנחנו יודעים בוודאות שהבן אדם שאנחנו מסתכלים עליו עכשיו הרג לפני שנייה שחקן אחר מתוך ההיגיון הבסיסי שראית אותו יוצא ממקום סגור אחרי שנשמעו יריות ובנוסף גם ראית שם גופה, ולבעיה הגדולה הזו אין פיתרון.

הבעיה העוד יותר גדולה, היא שמנהלים חדשים של השרת מנסים למצוא לזה פיתרון ומה שהשחקנים עושים זה לקטול אותם במקום לתת לזה צ'אנס ולראות עד כמה זה יעיל.. בסופו של דבר אתה יודע כמה אני אוהב את השרת הזה ואני מת שימצא לזה פיתרון בשביל שהוא יהיה מלא בכל רגע ביום, אבל בשביל זה צריך שיתוף פעולה מלא מרוב השחקנים ולא קטילה של אנשי הצוות במקום.

מי שמספיק חכם בשביל להגיד זה רעיון גרוע ולקטול שיהיה גם מספיק חכם בשביל לתת פיתרון חלופי..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות

אפשר תשובה סופית @bluestrue @Trix  @NadavOhana ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)
לפני 25 דקות ijo אמר:

בואו נעשה לכם סדר פשוט למה לחוק הזה יש גם צדדים טובים בניגוד לכל מה שרשמתם. (לא אומר שאני בעדו)

תארו לכם מצב שאתם נמצאים במרתף בתוך בית שממנו אפשר לעלות רק למעלה בשביל לצאת ממנו. אתם נמצאים באותו מרתף יחד עם עוד שני שחקנים, עד כאן הכל ברור? סבבה. אתם מחליטים לעלות קומה אחת למעלה ולהשקיף על היציאה מהמרתף. אתם שומעים יריות שבאות מכיוון המרתף- אתם יורדים רואים שמהשניים שהיו שם, נותר אחד חי והשני מת והגופה מולכם. מותר לכם להרוג אותו?

הרי זה ברור שמי שנשאר שם חי הוא זה שהרג את השני, כי פשוט אין עוד אף אחד אחר שיכול. אז מה אפשר לעשות בנוגע לזה? הרי אין חוק ש-"מותר להסתמך על שמיעה" או "מותר להסתמך על היגיון". יש רק חוק שאומר ראית אותו יורה? מותר לך להרוג.

בנוסף, לחוק הזה יש כמובן צד שלילי. צד שמושך טרולים כמו כמה מכם שיצא לי כבר להכיר.. מגיעים לשרת הורגים מישהו שלא בא לכם טוב בעין ואומרים "שמעתי אותו יורה" עכשיו לך תוכיח שזה לא נכון.

זאת הבעיה העיקרית של ה-TTT, אם מישהו ימצא לזה פיתרון עם אחוזים ממש קטנים של חסרונות, זה יהפוך את השרת הזה לשרת הטוב ביותר.

רק זרקתי לכם נקודה למחשבה. אשמח לעזור אם אוכל.

@Trix @Shtoota @RyZ @NadavOhana

תאר לעצמך לרגע שסיטואציה כזאת באמת יכולה להתרחש... 

@ijo "הפתרון החלופי" הוא פשוט לא ליישם חוק כל כך מטופש בשרת. 
ואם אתה באמת רוצה פתרון, להחליף את ההנהלה הכל כך לא בוגרת של שרת ה TTT באנשים עם נסיון בניהול של השרת. ואני לא מדבר על שרת עם 3 אנשים בסך הכל היומי. אתה רוצה פתרון נוסף? להעלות אדמינים מעל גיל 12... מצדי שלא היו בשרת דקה. ייקח להם בדיוק 5 דקות להתאפס על עצמם ועל השרת. 

והפתרון שבאמת טוב, לסגור את השרתים. יום שישי בערב 0 אנשים. פשוט בזבוז של כסף. שייקחו את האנשים הטובים למיינקראפט שירימו תקהילה הזאת עם נבו. אין סיבה להמשיך לתחזק שרתים מתים במקום להרים שרתים טובים, בעיקר שיש שם מנהל קהילה עם ראש על הכתפיים ( לשם שינוי... )

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

תאר לעצמך לרגע שסיטואציה כזאת באמת יכולה להתרחש... 

שוב, אתה מתחמק מתשובה.

כן.. סיטואציה כזאת יכולה לקרות וזה קורה. עזוב את הדוגמא הספציפית הזאת,

אני מדבר איתך על מצב שבו מישהו נמצא אפילו צמוד אליך ואתה לא מסתכל לכיוון שלו והוא הורג שחקן אחר, כשאתה מסתובב אתה לא יכול להרוג אותו גם אם אתה בטוח שזה הוא בגלל שלא ראית אותו יורה.

אז חאלס להתחכם ובמקום להיתפס על מקרה ספציפי תאר לך בראש ותיזכר ברגעים שזה כן קרה לך ויאללה, אני מחכה לפיתרון ממך, כי כמו שכבר ציינת החוק הזה גרוע וההנהלה מפגרת וכולם ילדים קטנים עם חוקים טיפשיים והזויים.

נניח ואתה מנהל השרת, מה הפיתרון שלך למצב הזה?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)
לפני 5 דקות ijo אמר:

שוב, אתה מתחמק מתשובה.

כן.. סיטואציה כזאת יכולה לקרות וזה קורה. עזוב את הדוגמא הספציפית הזאת,

אני מדבר איתך על מצב שבו מישהו נמצא אפילו צמוד אליך ואתה לא מסתכל לכיוון שלו והוא הורג שחקן אחר, כשאתה מסתובב אתה לא יכול להרוג אותו גם אם אתה בטוח שזה הוא בגלל שלא ראית אותו יורה.

אז חאלס להתחכם ובמקום להיתפס על מקרה ספציפי תאר לך בראש ותיזכר ברגעים שזה כן קרה לך ויאללה, אני מחכה לפיתרון ממך, כי כמו שכבר ציינת החוק הזה גרוע וההנהלה מפגרת וכולם ילדים קטנים עם חוקים טיפשיים והזויים.

נניח ואתה מנהל השרת, מה הפיתרון שלך למצב הזה?

אז בתור שחקן קצת יותר וותיק ממך, הן בקהילה והן בשרת ה TTT. הפתרון הוא פשוט.
ראשית, כל פעם שזה קורה פשוט אומרים שראית אותו יורה. אף אחד לא ישאל שאלות זה ברור לכולם כולל מי שהרגת, וככה זה עבד עד היום.
שנית, תאר לך עכשיו את הסיטואציה הבאה. אני שחקן שהגיע מקהילה אחרת ובאלי לזיין לכולם תכיף בשרת. אז אני אכנס לשרת ואתחיל להרוג אנשים אחד אחרי השני ואם במקרה יהיה אדמין מחובר ( למרות שאני בספק שיהיה ) אני פשוט אגיד ששמעתי אותם יורים... בדיוק כמו שעד היום היינו אומרים "רדף אחרי עם סכין" עוד חוק מטומטם מבית היוצר של מנהלי שרת ה TTT. אם מישהו רודף אחריך עם סכין, תברח. אתם באותה מהירות...

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 20 דקות JustSean אמר:

אפשר תשובה סופית @bluestrue @Trix  @NadavOhana ?

הוא לגמרי ענה לך, אם היית טורח לקרוא היית יודע שנדב אמר שעד שלא יוסיפו עוד חוק שיעגן את החוק הזה בנושא ה RDM החוק לא יתווסף. חוץ מזה, השרת ריק, מה זה משנה...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

אז בתור שחקן קצת יותר וותיק ממך, הן בקהילה והן בשרת ה TTT. הפתרון הוא פשוט.
ראשית, כל פעם שזה קורה פשוט אומרים שראית אותו יורה. אף אחד לא ישאל שאלות זה ברור לכולם כולל מי שהרגת, וככה זה עבד עד היום.
שנית, תאר לך עכשיו את הסיטואציה הבאה. אני שחקן שהגיע מקהילה אחרת ובאלי לזיין לכולם תכיף בשרת. אז אני אכנס לשרת ואתחיל להרוג אנשים אחד אחרי השני ואם במקרה יהיה אדמין מחובר ( למרות שאני בספק שיהיה ) אני פשוט אגיד ששמעתי אותם יורים... בדיוק כמו שעד היום היינו אומרים "רדף אחרי עם סכין" עוד חוק מטומטם מבית היוצר של מנהלי שרת ה TTT. אם מישהו רודף אחריך עם סכין, תברח. אתם באותה מהירות...

ושוב,

אתה לא מתייחס לסיטואציה שנתתי. אתה רק אומר למה החוק הזה לא טוב וכבר ציינתי בתגובה שלי את הסיבה הספציפית הזאת שאמרת.

אני מצפה ממך לתת לי פיתרון לנושא הזה, כי למרות שאתה שחקן יותר ותיק ממני בקהילה ובשרת ה-TTT, הפתרון הפשוט שהצגת הוא לא פתרון.  ככה זה עבד עד עכשיו, נכון, אבל החוק הזה שאתה מתלונן עליו התווסף מהסיבה הפשוטה שכולם התלוננו על המצב הזה. במקרה, אני הייתי בצוות השרת כשהתלוננו אז אני יודע את זה. אבל המון שחקנים פרשו בגלל שזה מטומטם שאסור להרוג שחקן שאתה יודע בוודאות שהוא הרג מישהו אחר רק בגלל ש-"לא ראית אותו יורה".

אז שוב אני שואל, יש לך פיתרון שימנע את כל הסיפור הזה? גם אם זה מוד מסויים שצריך לבנות ואז נשאל את המתכנתים האם זה אפשרי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 1 דקה ijo אמר:

ושוב,

אתה לא מתייחס לסיטואציה שנתתי. אתה רק אומר למה החוק הזה לא טוב וכבר ציינתי בתגובה שלי את הסיבה הספציפית הזאת שאמרת.

אני מצפה ממך לתת לי פיתרון לנושא הזה, כי למרות שאתה שחקן יותר ותיק ממני בקהילה ובשרת ה-TTT, הפתרון הפשוט שהצגת הוא לא פתרון.  ככה זה עבד עד עכשיו, נכון, אבל החוק הזה שאתה מתלונן עליו התווסף מהסיבה הפשוטה שכולם התלוננו על המצב הזה. במקרה, אני הייתי בצוות השרת כשהתלוננו אז אני יודע את זה. אבל המון שחקנים פרשו בגלל שזה מטומטם שאסור להרוג שחקן שאתה יודע בוודאות שהוא הרג מישהו אחר רק בגלל ש-"לא ראית אותו יורה".

אז שוב אני שואל, יש לך פיתרון שימנע את כל הסיפור הזה? גם אם זה מוד מסויים שצריך לבנות ואז נשאל את המתכנתים האם זה אפשרי.

יש פתרון אבל אני בספק שמישהו מהמתכנתים באמת ישקיע בזה... בחלק מהשרתי "קומפים" יש בוט ספקטיייטור שמקליט את כל המשחק. מעכשיו א מישהו ירצה להתלונן האדמין יוכל לגשת להקלטות של הבוט ולבדוק האם זה באמת קרה או לא. ובשיל שאנשים לא יגידו זין שלי זה באן לשעה להגיד את הבאן על שקר לאדמין ליום... אין באמת סיבה שאנשים ישקרו ויקבלו באן לרבע/חצי שעה

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Sean.
  • שון
  • 1084
  • 7k הודעות
לפני 5 דקות Shtoota אמר:

הוא לגמרי ענה לך, אם היית טורח לקרוא היית יודע שנדב אמר שעד שלא יוסיפו עוד חוק שיעגן את החוק הזה בנושא ה RDM החוק לא יתווסף. חוץ מזה, השרת ריק, מה זה משנה...

תודה על התשובה,לגבי זה שהשרת ריק זה ממש לא נכון אתה יכול לשאול אותי ואת הצוות שלי זה שאנחנו מנסים כל יום למלא את השרת ואנחנו לפעמים מגיעים לתוצאות די יפות,אני מציע לך לבוא להיכנס לשרת ולעזור לנו במקום להתלונן ולהתבכיין שהשרת לא פעיל אני מזמין אותך בחום רב להיכנס לשרת ואני מבטיח לך שרק תהנה פה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני כעת JustSean אמר:

תודה על התשובה,לגבי זה שהשרת ריק זה ממש לא נכון אתה יכול לשאול אותי ואת הצוות שלי זה שאנחנו מנסים כל יום למלא את השרת ואנחנו לפעמים מגיעים לתוצאות די יפות,אני מציע לך לבוא להיכנס לשרת ולעזור לנו במקום להתלונן ולהתבכיין שהשרת לא פעיל אני מזמין אותך בחום רב להיכנס לשרת ואני מבטיח לך שרק תהנה פה.

להכנס לשרת כשאתה מחובר? לא תודה... מעדיף להשרף בחיים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

יש פתרון אבל אני בספק שמישהו מהמתכנתים באמת ישקיע בזה... בחלק מהשרתי "קומפים" יש בוט ספקטיייטור שמקליט את כל המשחק. מעכשיו א מישהו ירצה להתלונן האדמין יוכל לגשת להקלטות של הבוט ולבדוק האם זה באמת קרה או לא. ובשיל שאנשים לא יגידו זין שלי זה באן לשעה להגיד את הבאן על שקר לאדמין ליום... אין באמת סיבה שאנשים ישקרו ויקבלו באן לרבע/חצי שעה

יפה, כבר התקדמות. אז בעבר זה כבר נוסה וכידוע לך זה מצריך שטח אכסון ענקי בשביל להקליט את כל המשחק 24/7, ובנוסף, עד כמה שידוע לי ספציפית, בוט כזה מקליט רק מנקודת מבט של שחקן מסויים. הוא לא יכול להקליט את כל המשחק מהעיניים של כל השחקנים. לכן זה לא כל כך יעיל..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 1 דקה ijo אמר:

יפה, כבר התקדמות. אז בעבר זה כבר נוסה וכידוע לך זה מצריך שטח אכסון ענקי בשביל להקליט את כל המשחק 24/7, ובנוסף, עד כמה שידוע לי ספציפית, בוט כזה מקליט רק מנקודת מבט של שחקן מסויים. הוא לא יכול להקליט את כל המשחק מהעיניים של כל השחקנים. לכן זה לא כל כך יעיל..

אני ראיתי בעבר שרתים שבהם ההקלטה היא כאילו אתה עושה ספקטייט. מעבר לזה, אין צורך בפתרון, חוק מפגר. לאנשים מותר לירות זה כל הרעיון של המוד. אולי תעשה חוק שכל מי שעומד במקום אפשר להרוג אותו כי הוא כנראה נכנס לרגע לטרייטור שופ?

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים