עבור לתוכן

מינויים הזויים בקהילת ה CSGO

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

יוצר/ת האשכול Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות

כבר דיברתי על הנושא הזה הרבה מאוד פעמים, וכל פעם מתעלמים ממנו. ובפעם האחת שהתייחסו אליו, מנהלי קהילה שונים כולם הסכימו איתי ואמרו שיש להוריד אותו במיידית. 

לאחראי הצוות קוראים דלוקס, ושאף אחד לא יחרטט אתכם כמו ש @Senor Shawn ניסה לחרטט אותנו בשיחה איתו. הוא עלה מספר ימים בודדים אחרי שהיה אדמין לאחראי צוות תוך התעלמות מוחלטת במבנה האיררכיאלי של הקהילה הזאת. וכל מי שקצת וותיק בקהילה יסכים שאף פעם לא היה אף אדמין שדילג על כל הדרגות האלה ועלה לאחראי צוות תוך בערך שלושה ימים. כולם גם יסכימו איתי שמאדמין עד אחראי צוות זה תנליך של כמעט חצי שנה - שנה. @gilronen אני לא נוהג לתייג אותך. אבל אני כתבתי על זה למנהלי קהילת CSGO מספר פעמים, כתבתי את זה גם לנבו, וגם לסטיב. היו איתי בשיחה בטים ספיק Shahar NadavOhana ו TwistLiel, כולם הסכימו פה אחד שיש להחזיר אותו לתפקיד האדמין במיידי. סנור היה בשיחה, והתעלם ממה שכולנו אמרנו. 

 

חשוב להגיד - אני לא סתם "נתפסתי" על דלוקס ואני מתלונן עליו. אם הוא היה מתנהג כמו שצריך בשרת לא היה לי אכפת. כי אני מהדקה הראשונה אמרתי לסנור כבר כשהוא עלה לאדמין, על ההתנהלות שלו בתור שחקן רגיל, על הקללות, ההשפלות וההעלבות ששחקני השרת היו צריכים לעבור בגללו. אבל לאור העובדה שמדובר בחבר של סנור, הוא לא שם זין... כרגיל... ואז כשהוא עלה לאחראי צוות, גם אז כמו שאמרתי הלכתי ואמרתי לכל הגורמים, ואף אחד לא עשה כלום. ומי שהלך ועשה דברים היו מנהלים לשעבר שעברו ל MC, ועכשיו "אין להם Say" וסנור התעלם מכל מה שאמרו למרות שהם הסכימו איתי.

 

אני כל כמה זמן, כותב שוב ושוב לשני מנהלי קהילת ה CSGO. והם פשוט בוחרים להתעלם. עד מתי אנשים בקהילה ייתנו יד לפרוטקציות האלה. עד מתי...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

MolteN
  • אסף
  • 346
  • 278 הודעות

כבר דיברת על הנושא הזה המון המון פעמים והמון המון פעמים קיבלת תשובה כי הנושא ייבדק והוא אכן נבדק וטופל, אבל אתה בוחר שוב ושוב להתעלם ולהמשיך לפתוח תלונות. לפני כמה דקות רשמת לי בדיוק את אותו הדבר ואמרתי לך תודה על המשוב, בכוונה שהנושא ייבדק וגם מזה התעלמת.

הבעיה היא שלך ואך רק שלך, כשאתה בוחר להתנהג בצורה שאתה מתנהג ולהאשים אותי בפרוטקציות על זה שאחראי צוות עלה, בלי לדעת מעבר לזה. נכון שדלוקס עלה לאחרי צוות בקפיצה די חדה, אבל זה מה שאנחנו כמנהלי קהילה החלטנו לעשות, כי לפעמים יש מצבים שצריך להעלות אנשים ע"פ היכולות שלהם והידע שהם צברו.

כמו שאמרתי כבר לפני, מה שצריך ייבדק ויטופל.

להבא, במידה ותרצה להתלונן על חבר צוות, פתח אשכול בפורום ואל תספים אותי בטימספיק.

אין על מה לדון פה, ננעל.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

  • אהבתי 5
  • חחחח 2
הצג חתימה
  • MolteN נעל את האשכול
אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

תתי פורומים

בפורום זה אין תתי פורומים

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

×
×
  • צור חדש...