עבור לתוכן

תמונת מצב.

תגובה מומלצת
צוות האתר אישר תגובה זו וניתן לסמוך על התוכן הנכתב בה.

Mordehai
  • Mordehai
  • 60
  • 314 הודעות
לפני 3 שעות TestServer אמר:

אסכם בקצרה את מצבכם בקהילת הCS:GO.

מעטים הם האנשים שנכנסים לשרתים,

פרוטקציות הפליות וכד'.

אתם חושבים שבכדי להחזיר את הקהילה למה שהיא הייתה פעם צריך לשדרג את הפלאגינים בשרתים, תבינו משהו.

אתם רק הורסים את הקהילה יותר ויותר, אם הגעתם למצב שבשם של סגן מנהל הקהילה

יהיה Fucker זה כבר עצוב. @Shekel-Fucker

היחס של הצוות כלפי השחקנים מעיד על כך, gilronen מתעלם מתלונות ודיווחים רק מפני שיש "דיבור נגוע", לפני כמה ימים הצצתי בתלונות וראיתי שהוא ביטל לא פחות מאשר 5 תלונות רק מפני המילה 'חמוד', תפנימו שהקהילה שלכם לא תשתנה ככה, אתם רק מדרדרים אותה יותר ויותר.

השחקנים הישנים והטובים לעולם לא יחזרו לקהילה הזאת אך ורק בגלל הצוות.

השינוי מתחיל בכך שתחליפו את הצוות שמדרדר את השרתים, תורידו לכולם את הבאנים ותתנו הזדמנות שנייה שוב.

אם הצוות יהיה טוב וזורם כמו פעם, ולא תתנו באן על כל דבר שני.

אולי אני יחזור לקהילה ושאר השחקנים שפרשו, תקחו את הדברים ללבכם.

@gilronen @Hepi כאן מתחיל השינוי.

אתה פשוט גאון, כל מילה ומילה פה נכונה, אני איתך אחי כל הכבוד לך.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Osh3r (Qu1zZ)
  • אושר
  • 40
  • 178 הודעות

אתה צודק במה שאתה אומר, שהקהילה לא כמו פעם.

אבל shekel fucker זה אחד האנשים הכי טובים שהיו בקהילה הזאת. ודיברת על אדמינים לא זורמים?

shekel אחד הזורמים.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• כעס 1
הצג חתימה
Agento
  • dank memes
  • 63
  • 259 הודעות

@TestServer לדעתי הגזמת בתגובה שלך, אבל כן הבהרת את הנקודה שלך שיש לא מעט מקומות לשיפור ויפה שכתבת מיוזמתך על כך.

אם לדייק, @Shtoota הבהיר את הדברים בצורה מכבדת ואמיתית, השחקנים הם באמת הגורם העיקרי להצלחת הקהילה, ולכן כדאי להיענות לבקשות שלהם מאשר להתייחס אליהם בצורה מזלזלת או לתת עונשים על כל דבר קטן, משהו שקורה בכל מקום.

לפני 1 שעה Whracing אמר:

אל תבוא ותחפש אשמים של "למה הקהילת קונטר הדרדה ככה"

שמת לב איזה סוג אשכול זה?

לפני 1 שעה Whracing אמר:

ביום שתפסיקו לחפש אשמים ולבלבל תמוח שאנחנו עושים אביוזים (כי הם לא!)

רק אז הקהילת קונטר יכולה לחזור למה שהיא הייתה פעם.....

אתה מאשים את השחקנים? אם השחקנים מרגישים שאדמינים עושים אביוזים, הם לא נכנסים לשרת. זה לא מובן מאליו??

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)

@Agento כמו שכבר אמרתי, אפשר להתעלם מתגובתו חסרת כל הקשר של Whracing שמדבר על X מסביר על Y כשנושא האשכול הוא בכלל Z... פשוט שטויות על גבי שטויות. והמשפטים שעוד איכשהו היו מובנים היו לא נכונים בכל מובן שהוא, ומוטעים מיסודם.

עוד איזה משפט אחד רק לשאר המגיבים. אני ו Shekel  ביחסים טובים ואני לא שונא אותו. אבל את הליקוקי תחת האלה תשאירו לעצמכם או שתשלחו בהודעה פרטית. אולי זה מרים לו את האגו אבל זה מבייש אתכם, אז הצעה שלי - תפסיקו.

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

kenny_omega
  • דני
  • 33
  • 216 הודעות

אתה צודק לגמרי, יש אדמינים שמחלקים עונשים ובוכים על כל דבר קטן.

אבל זה לא יחזור לכמו שזה היה..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Agento
  • dank memes
  • 63
  • 259 הודעות
לפני 1 דקה Shtoota אמר:

המשפטים שעוד איכשהו היו מובנים היו לא נכונים בכל מובן שהוא, ומוטעים מיסודם.

יפה אמרת, אבל לא מכובד להתעלם מביקורת של מישהו (כל הקטע הוא לדעת לקבל ביקורת).

אחרי הכל, המטרה פה היא להעביר מסר להנהלה..

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 1 דקה Agento אמר:

יפה אמרת, אבל לא מכובד להתעלם מביקורת של מישהו (כל הקטע הוא לדעת לקבל ביקורת).

אחרי הכל, המטרה פה היא להעביר מסר להנהלה..

תראה אני באמת הכי בעד לקבל ביקורת. אבל אתה יכול לראות שמה שהוא כתב זה פשוט "להגן" על ההנלה. שזה בסדר גמור, ואם אני הייתי בתפקיד סביר להניח שהייתי עושה את אותו הדבר. אבל כמו שיש לי טענות נגד גם יש לי בעד. ומה שהוא עשה זה לכתוב שטויות על גבי שטויות שלא קשורות לנושא האשכול ואי אפשר לקרוא לזה ביקורת. זה היה המון דברים לא נכונים מעורבבים בציטוטים מינוריים של כותב האשכול בנסיון לגבש דעה מוטעת...

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Agento
  • dank memes
  • 63
  • 259 הודעות
לפני 16 דקות Osh3r (Qu1zZ) אמר:

shekel fucker זה אחד האנשים הכי טובים שהיו בקהילה הזאת. ודיברת על אדמינים לא זורמים?

shekel אחד הזורמים.

יכול להיות שאתה צודק, אבל שים לב ששקל הוא לא חבר הצוות היחיד בקהילה.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול TestServer
  • Test
  • 14
  • 10 הודעות

תודה לכל התומכים וגם לכל השבים.

אני אסכם פה בקצרה תשובות למה שאמרתם.

לא אמרתי ששקל לא זורם, אמרתי שהשם שלו לא יאות לבן אדם במעמדו בעוד שבשרתים ובפורום אתה רק רושם את המילה Fuck ואתה מושעה לשבוע, שקל הוא אחלה בן אדם.

ההנהלה פה לא בסדר, במידה ואתה צודק בתלונה אם תמיד יחפשו דרכים להוציא אותך אשם אלא אם זה פעמים ממש נדירות שהתלונה שלך התקבלה.

רוב הפעמים סוגרים תלונות ומתעלמים רק בגלל שפלטת מילה לא ''יאותה'', המילה 'חמוד' יכולה לשבש לכם תלונה שהשקעתם עלייה לא מעט זמן.

Wharcing אם תשים לב עירבבת שטויות במיץ בתוך פסקה אחת, וגם אם תעיף עוד מבט בהערה שלי, תבין ש80% מהמשתמשים בעדי ורק בודדים חולקים על כך.

ואכן לא מפתיע אותי שאלו חברי צוות, תפנימו את זה, לא תפנימו

זה כבר לא עסק שלי, ביי ביי.

חפשו אותי בקהילה שכן מתייחסת אליי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות

אסכם בקצרה את מצבכם בקהילת הCS:GO.

מעטים הם האנשים שנכנסים לשרתים,

פרוטקציות הפליות וכד'.

אתם חושבים שבכדי להחזיר את הקהילה למה שהיא הייתה פעם צריך לשדרג את הפלאגינים בשרתים, תבינו משהו.

היחס של הצוות כלפי השחקנים מעיד על כך, gilronen מתעלם מתלונות ודיווחים רק מפני שיש "דיבור נגוע", לפני כמה ימים הצצתי בתלונות וראיתי שהוא ביטל לא פחות מאשר 5 תלונות רק מפני המילה 'חמוד', תפנימו שהקהילה שלכם לא תשתנה ככה, אתם רק מדרדרים אותה יותר ויותר.

השחקנים הישנים והטובים לעולם לא יחזרו לקהילה הזאת אך ורק בגלל הצוות.

השינוי מתחיל בכך שתחליפו את הצוות שמדרדר את השרתים, תורידו לכולם את הבאנים ותתנו הזדמנות שנייה שוב.

אם הצוות יהיה טוב וזורם כמו פעם, ולא תתנו באן על כל דבר שני.

אולי אני יחזור לקהילה ושאר השחקנים שפרשו, תקחו את הדברים ללבכם.

@gilronen @Hepi כאן מתחיל השינוי.

וואו, סוף סוף למישהו יש ביצים להגיד את האמת.

לפי דעתי היחיד Shekel-Fucker@ לא מתאים לתפקיד שלו בכלל!.

לפני 45 דקות Shekel-Fucker אמר:

איזה כיף זה לשפוט אנשים על הניק ניים שלהם במשחק מחשב ולא על פי מה שהם עשו ואיך שהם עזרו לקהילה...

אתה לא מכיר אותי, אתה לא יודע מי אני ואיך אני עזרתי לקהילה הזו ולשרתים בסי אס, אתה לא יודע כמה שעות וכמה ימים השקעתי מזמני הפנוי בגלל שאני אוהב את הקהילה הזו ובגלל שאני רוצה לקדם אותה.

אתה מנסה לחפש אשמים במצב הקיים אז אתה יורה לכל עבר ולא רואה מי מולך ובמי אתה יורה.

לכל בן אדם יש זכות לבחור בשם משתמש שהוא רוצה כל עוד זה לא פוגע במישהו, במי פגעתי? בשקלים? נו באמת תעשה לי טובה.

אשמח לברר איתך מי נתן לך השעיה על המילה דפוק, למרות שקשה לי להאמין שחבר צוות נתן לך באן בגלל שאמרת מילה מסויימת, תנסה אולי לחשוב מה באמת עשית.

עוד דבר, כנראה שלא שיחקת בשרתים בזמן האחרון אם ככה אתה חושב, שאין אדמינים "זורמים" ושנותנים עונשים על כל דבר קטן, אני אישית מסתכל כל היום על הסורסבאנס וכל עונש שנראה לי קצת ארוך אני ישר הולך ובודק מול האדמין או המנהל למה הוא הביא עונש כזה ארוך ואתה יכול לשאול את כל האדמינים ואת כל הצוות שלי שזה נכון.

אתה משתמש פה במילים מאוד קיצוניות של "רק הולכים והורסים את הקהילה" או "תחליפו את הצוות", רואים שאתה אף פעם לא היית בתפקיד כזה או אחר שדורש ניהול, אם כמה אדמינים עושים בעיות או נותנים עונשים בצורה קלה מדי אתה לא "זורק" את כל הצוות שלך או מחליף אותם, אתה מנסה לשפר ולהסביר להם שיש דרך אחרת (שדרך אגב אחד הדברים שאני באמת דוגל בו ומנסה לשפר יותר כאן).

עוד הערה קטנה לגבי התלונה שלך, רשמת להוריד לכולם את הבאנים ולתת הזדמנות שנייה... אני מבין שלא היית כאן בתחילת הקיץ כשהורדנו לכולם את הבאנים ונתנו הזדמנות שנייה, אז אני אגיד לך מה קרה, נכנסו וניסו להרוס את השרתים- הספימו, קיללו, פרסמו קהילות, צעקו ומה לא. לא יודע מה איתך אבל לא כיף לי לתת באנים לעשרה אנשים ביום כל יום במשך כמה שבועות כדי שאתה תגיד שעשינו בשכל שהורדנו לכולם את הבאנים.

אל תשפוט ספר לפי הכריכה שלו או במקרה שלך אל תשפוט אנשים על פי הניק ניים שלהם, אני באמת מזמין אותך להיכנס לשרתים היום או מחר כי לפי התלונה שלך רואים שלא היית בשרתים הרבה מאוד זמן...

יום טוב.

אה אין בעיה, עזרת לקהילה.

אני מכיר מלא אנשים שעזרו לקהילה יותר ממך.

כנראה שהרבה מאוד אנשים כאן לא מבינים שאם אתה עוזר אתה לא צריך להיות כאן מנהל ענקי.

צריך לעשות לפי איך שאתה מיישם את זה בשרתי המשחק.

ועכשיו לגבי גלירונן, אני מסכים עם המון אנשים כאן.

כל אשכול שמחיל במילה: חמוד אתה נועל אותו.

אתה צריך להבין שיש אנשים שזה הצורת הדיבור שלהם.

ומה אתה עוד אומר ? אתה לא רוצה זלזול כזה בקהילה ?

אתה צריך להוביל את השינוי! אני רואה כאן את Krass, שעושה עבודה מצוינת!

אתה לא מבין שאם כבר אתה צריך לשים אותו כסגן מנהל שלך ? או משהו אחר!

יש מלא אנשים בקהילה שלך שפאקינג יכולים לעזור יותר מהמון מנהלי קהילה.

וזה לא רק ל CS! זה לכל הקהילות.

תסתכל על אווברווטץ, רוקט ליג וכל אלה!

מאז שהצטרפתי לקהילה שזה בערך חצי שנה אני חושב אין מנהל שם! או לפחות מישהו שאחראי עד דברים!

אתה אומר לאנשים אחרים לעשות את מה שאתה אמור לעשות, למצוא אנשים נורמלים!

לפי דעתי צריך להתחיל שינוי ענקי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• אהבתי 1
הצג חתימה
ijo
  • אור
  • 329
  • 922 הודעות

אגיד את האמת.. רק לפי החלק הזה שאמרת:

אתה לא שווה יחס. אני לא יודע למה אנשים נותנים לך כל כך הרבה יחס ולמה מתאמצים להשקיע מאמץ ותגובה בטרולר כמוך. בגלל אותם אנשים שנותנים לך יחס גם אני אתן. אם היית בשרתים של הקהילה הזו בתקופה האחרונה ואו בכלל. איזה פלאגינים בשרתים כל פעם חושבים לשדרג? Days ב-jail? זה רק לטובת השרת ולקידום השרת עצמו. תפסיק לבלבל את השכל ולדבר שטויות בבקשה כי אתה סתם עכשיו. כל דבר שעושים בשרתים זה אך ורק לטובת השרת ולא בגלל שאנחנו (מדבר שם כולנו כי גם אני מנהל שרת וככה אני חושב) חושבים על "איך נחזיר את הקהילה למה שהיא הייתה פעם". אנחנו חושבים רק על איך לרצות את השחקנים שבאים להנות בשרתים שלנו ואיך לגרום להם באמת להבין שפה זה המקום הכי טוב בשבילם. (זאת לפחות דעתי האישית ופה אני מדבר רק בשמי)

אנחנו, אני והמנהל שאיתי- cactus, מחפשים תמיד שדרוגים נוספים על מנת להגדיל את חוויית המשחק ב-TTT ולהוסיף אתגרים רבים. אז אתה אל תבוא ותגיד פה שכל מה שאנחנו עושים זה רק בשביל להחזיר את הקהילה למה שהייתה פעם. אם אתה לא יודע מה עובר לנו בראש, אז בבקשה- אל תדבר בשמנו ועוד בשם כולנו. תודה.

ולחלק החשוב בציטוט. מי אתה שתשפוט את עומר על פי הניק שלו? עומר בן אדם זהב ואני שמח שהוא אחד מהאחראים עלי בקהילה הזאת. אין לך זכות לשפוט אנשים בין אם אתה מכיר אותם ובטח אם אתה לא. אז עדיף שתבקש סליחה על מילים כאלה כי פה אתה סתם מראה עד כמה אתה טרולר. ואת האמת? אני מקווה מאוד שאתה באמת טרולר ולא אדם כזה במציאות ששופט אנשים עוד מבלי להכיר אותם.

כתבתי את כל זה בתקווה שתפנים משהו. אבל בכללי, אני עדין חושב שאתה לא שווה את היחס.

יום טוב.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
לפני 2 דקות ElectroWater אמר:

וואו, סוף סוף למישהו יש ביצים להגיד את האמת.

לפי דעתי היחיד Shekel-Fucker@ לא מתאים לתפקיד שלו בכלל!.

אה אין בעיה, עזרת לקהילה.

אני מכיר מלא אנשים שעזרו לקהילה יותר ממך.

כנראה שהרבה מאוד אנשים כאן לא מבינים שאם אתה עוזר אתה לא צריך להיות כאן מנהל ענקי.

צריך לעשות לפי איך שאתה מיישם את זה בשרתי המשחק.

ועכשיו לגבי גלירונן, אני מסכים עם המון אנשים כאן.

כל אשכול שמחיל במילה: חמוד אתה נועל אותו.

אתה צריך להבין שיש אנשים שזה הצורת הדיבור שלהם.

ומה אתה עוד אומר ? אתה לא רוצה זלזול כזה בקהילה ?

אתה צריך להוביל את השינוי! אני רואה כאן את Krass, שעושה עבודה מצוינת!

אתה לא מבין שאם כבר אתה צריך לשים אותו כסגן מנהל שלך ? או משהו אחר!

יש מלא אנשים בקהילה שלך שפאקינג יכולים לעזור יותר מהמון מנהלי קהילה.

וזה לא רק ל CS! זה לכל הקהילות.

תסתכל על אווברווטץ, רוקט ליג וכל אלה!

מאז שהצטרפתי לקהילה שזה בערך חצי שנה אני חושב אין מנהל שם! או לפחות מישהו שאחראי עד דברים!

אתה אומר לאנשים אחרים לעשות את מה שאתה אמור לעשות, למצוא אנשים נורמלים!

לפי דעתי צריך להתחיל שינוי ענקי.

תגובה די חצופה לדעתי... חצופה ולא רצינית. אם היית שם לב היית רואה שמנסים כל פעם להחיות את הקהילות האלה וזה לא בדיוק מצליח, אבל הם לא מפסיקים לנסות. באופן אישי אני נגד כל הנסיונות האלה, אבל אי אפשר להגיד עליהם שהם לא מנסים. מעבר לזה אתה יכול לסמוך על גיל שהוא יודע את מי לבחור ולמנות לתפקידי המתפח בקהילה שלו ואתה ממש לא במעמד של לבקש חבר צוות כמו Shekel על התפקוד שלו. כשאתה תהיה מנהל או סגן מנהל קהילה תוכל להגיד לו מה הוא עושה לא נכון. יש הבדל בין הביקורות והפידבקים שאנחנו נתנו לבין ה So Called "ביקורת" שלך. אתה לא בא לשפר, אתה בא להתלונן.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Shtoota
  • Guy
  • 358
  • 2.1k הודעות
(נערך)
לפני 5 דקות ijo אמר:

אתה לא שווה יחס. אני לא יודע למה אנשים נותנים לך כל כך הרבה יחס ולמה מתאמצים להשקיע מאמץ ותגובה בטרולר כמוך. בגלל אותם אנשים שנותנים לך יחס גם אני אתן. אם היית בשרתים של הקהילה הזו בתקופה האחרונה ואו בכלל. איזה פלאגינים בשרתים כל פעם חושבים לשדרג? Days ב-jail? זה רק לטובת השרת ולקידום השרת עצמו. תפסיק לבלבל את השכל ולדבר שטויות בבקשה כי אתה סתם עכשיו. כל דבר שעושים בשרתים זה אך ורק לטובת השרת ולא בגלל שאנחנו (מדבר שם כולנו כי גם אני מנהל שרת וככה אני חושב) חושבים על "איך נחזיר את הקהילה למה שהיא הייתה פעם". אנחנו חושבים רק על איך לרצות את השחקנים שבאים להנות בשרתים שלנו ואיך לגרום להם באמת להבין שפה זה המקום הכי טוב בשבילם. (זאת לפחות דעתי האישית ופה אני מדבר רק בשמי)

אנחנו, אני והמנהל שאיתי- cactus, מחפשים תמיד שדרוגים נוספים על מנת להגדיל את חוויית המשחק ב-TTT ולהוסיף אתגרים רבים. אז אתה אל תבוא ותגיד פה שכל מה שאנחנו עושים זה רק בשביל להחזיר את הקהילה למה שהייתה פעם. אם אתה לא יודע מה עובר לנו בראש, אז בבקשה- אל תדבר בשמנו ועוד בשם כולנו. תודה.

ולחלק החשוב בציטוט. מי אתה שתשפוט את עומר על פי הניק שלו? עומר בן אדם זהב ואני שמח שהוא אחד מהאחראים עלי בקהילה הזאת. אין לך זכות לשפוט אנשים בין אם אתה מכיר אותם ובטח אם אתה לא. אז עדיף שתבקש סליחה על מילים כאלה כי פה אתה סתם מראה עד כמה אתה טרולר. ואת האמת? אני מקווה מאוד שאתה באמת טרולר ולא אדם כזה במציאות ששופט אנשים עוד מבלי להכיר אותם.

כתבתי את כל זה בתקווה שתפנים משהו. אבל בכללי, אני עדין חושב שאתה לא שווה את היחס.

יום טוב.

אתה לא הבנת כמה נקודות ממה שהוא אמר. 

א. הוא התייחס לשם של עומר, מכיוון שאליו נפתלו על מילים כמו חמוד בתלונות. אז מן הראוי שלמנהל קהילה לא יהיה Fucker בשם. 

ב. הוא אמר שצריך להחזיר את הקהילה למה שהייתה  פעם לא שזה מה שאתם רוצים שיהיה... ההפך הוא הנכון. שלא לדבר על זה שהוא לא דיבר על ה TTT אז לא צריך להכניס את כל ההתנשאות הזאת לאשכול. אתה רוצה להתגאות במה שאתה עושה לך לשקל ותגיד לו את זה, אל תנסה להראות את זה בדרכים צדדיות. כמו Whracing... ליקוק תחת, ושטויות שלא קשורות לנושא. 

הגישה הזאת של להתחיל את השאכול ב: "אתה לא שווה יחס" פשוט בושה לך, לקהילה, ולמנהל שהעלה אותך לתפקיד. כל אחד שווה יחס. לכל שחקן מגיע יחס, ובעיקר לכאלה שמנסים לעזור ולשפר. פשוט בושה.

נערך על ידי Shtoota
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יוצר/ת האשכול TestServer
  • Test
  • 14
  • 10 הודעות
לפני 4 דקות ijo אמר:

יום טוב.

עזוב אחי, אני לא אשקיע מאמץ וזמן למישהו כמוך.

בינתיים היחידים שחולקים על האשכול הזה אלו 2 אנשי צוות די קטנים אם יורשה לי לומר.

אם הייתי טרולר, הייתי סתם מקלל ולא משקיע באשכול רציני.

עוד שבוע שבועיים מחליפים אותך בתפקיד וזה נגמר, תעשה לי טובה אחי.

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ZeNoam
  • נועם
  • 390
  • 3.7k הודעות
לפני כעת Shtoota אמר:

תגובה די חצופה לדעתי... חצופה ולא רצינית. אם היית שם לב היית רואה שמנסים כל פעם להחיות את הקהילות האלה וזה לא בדיוק מצליח, אבל הם לא מפסיקים לנסות. באופן אישי אני נגד כל הנסיונות האלה, אבל אי אפשר להגיד עליהם שהם לא מנסים. מעבר לזה אתה יכול לסמוך על גיל שהוא יודע את מי לבחור ולמנות לתפקידי המתפח בקהילה שלו ואתה ממש לא במעמד של לבקש חבר צוות כמו Shekel על התפקוד שלו. כשאתה תהיה מנהל או סגן מנהל קהילה תוכל להגיד לו מה הוא עושה לא נכון. יש הבדל בין הביקורות והפידבקים שאנחנו נתנו לבין ה So Called "ביקורת" שלך. אתה לא בא לשפר, אתה בא להתלונן.

בדיוק!

לפי דעתי הוא לא מתאים לתפקיד שלו.

אני אתחצף כי גם ככה ימחקו לי את התגובה כי לא רוצים תגובות לא טובות כאן.

אתה אומר שגיל בא לשפר ?

אני לא רואה שיפור אלא ההפך מזה.

פעם שחבר שלי נכנס לשרתי הקהילה היה ממש כיף לו.

היום שהוא נכנס הוא צועק עלי למה למה אמרתי לו לשחק שם.

אני לא רואה את גלי או Heppi משנים כאן משהו לטובה.

תראי לי משהו טוב שהוא שינה כאן.

אני לא היחיד שמתלונן על שקל פאקר,

מספיק השם שלו! פאק ? יש גם ילדים קטנים פה! ועדיף שהם לא ילמדו קללות.

תאמין לי שהדבר הכי טוב שלהם זה למצוא מחליף לשקל פאקר.

אני לא אומר להעיף אותו מהקהילה אלא פשוט לתת לו תפקיד יותר נמוך.

שם הוא יוכל יותר לעזור!

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אורח
פוסט זה נעול לתגובות חדשות.

מנהלי הפורום

אולי יעניין אותך גם

• צור חדש...